Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus muzikos mokyklos simfoninis orkestras „Svajonė“ dalyvaus virtualiame Europos muzikos festivalyje

2021 04 28

Jau šį šeštadienį, gegužės 1 d., Alytaus muzikos mokyklos simfoninis orkestras „Svajonė“ dalyvaus belgų organizuojamame 69-ajame Europos muzikos festivalyje jaunimui. Iš viso muzikuos 101 muzikos kolektyvas iš 36 šalių. Pirmą kartą festivalis vyks virtualiai https://emj.be/index.php?lang=nl Kviečiame jus dalyvauti šioje virtualioje šventėje!

Alytaus muzikos mokyklos simfoninis orkestras „Svajonė“ jau patyrė festivalio magišką galią – per muziką suvienyti tūkstančius muzikos mylėtojų! 2019 m. „Svajonė“ dalyvavo 67-ajame EMJ – Europos muzikos festivalyje jaunimui Belgijoje, Nerpelte (Neerpelt). Tai buvo nepamirštama didžiulė muzikos ir jaunystės šventė! Puikiai organizuota, turinti neįtikėtinai gilias tradicijas, prieš 30 metų iš nedidelio miestelio renginio tapusi visos Europos jaunimo švente! Visos festivalio dienos buvo kupinos muzikos, jaunystės, draugystės, šypsenų. Miestelio gyventojai pasitiko mus kaip labiausiai laukiamus svečius! Maži ir dideli, vyrai ir moterys, seneliai ir anūkai festivalio dienomis savanoriavo pačioje įvairiausioje veikloje: nuo festivalio dalyvių globojimo iki pagalbinių darbų virtuvėje… Bendruomeniškumas sužavėjo – išnyko visos sienos, neliko jokių skirtumų – muzika sujungė visus.
Praeitais metais dėl pasaulį ištikusios pandemijos festivalis neįvyko, o štai šiemet jis vėl vyks – pirmą kartą virtualiai! Festivalio prezidentas Rutger Nuyts su organizatorių komanda kviečia gegužės 1-ąją vėl pajusti nenusakomą vienybės jausmą: „Net jei negalime susitikti vienas su kitu, mūsų skelbiama žinia – F. Šilerio Odė džiaugsmui „Alle Menschen werden Brüder“ turi nuaidėti per mūsų sienas ir sujungti mūsų širdis!“ 

Džiaugsme, tyras rojaus vaike, kibirkštie dievų šviesi,
Į šventovę tavo taikią Žemėj veržiasi visi.
Nuo stebuklų tavo griūna sienos prietarų senų,
Broliais vargšai ir didžiūnai tampa po tavo sparnu.

Festivalio programa (dalyviai, renginiai, žiuri nariai) yra čia: 
https://emj.be/ProgrammaboekjeEMJ2021.pdf

Registracija tiesioginiam prisijungimui čia: 
https://emj.virtual-event.be/account/register

Stebėkime festivalį gegužės 1 d., šeštadienį platformoje: 
https://emj.virtual-event.be/

11.00–12.00 val. „Music Maestro“ – festivalio pradžia.
14.00–18.00 val. „United @ Home“ – tiesioginiai koncertai, interviu su dalyviais.
18.00–19.00 val. „D-Base“ – vokalinės muzikos programa.
19.00–20.30 val. „Crescendo“ – festivalio dienos renginių apžvalga su tiesioginiais Limburgo simfoninio orkestro, Šiaurės Limburgo menų akademijos atlikėjų pasirodymais.
20.30–22.30 val. Festivalio uždarymo šventė „Doulbe-D“.

Jums patogiu laiku galite žiūrėti 101 muzikos kolektyvo iš 36 šalių pasirodymus.

Alytaus muzikos mokyklos informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-28