Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytus - Lietuvos kultūros sostinė 2022

2022 m. Alytus bus Lietuvos kultūros sostinė. Šiam įvykiui Alytus ruošiasi jau dabar! 

Alytaus – Kultūros sostinės meninė vizija susijusi su tiltais, o projektas pavadintas „Kuriantys tiltus“. Ir taip aktyvus Alytaus miesto kultūrinis gyvenimas 2022 m. taps dar aktyvesnis – vyks daugybė įdomių renginių.

Projekto įgyvendinimo grupė ketina  organizuoti 2 kūrybinius miesto vizualinio ir literatūrinio identiteto konkursus, 4–5 kūrybines dirbtuves-stovyklas inovatyviai miesto viešinimo strategijai bei miesto identitetą atspindintiems produktams ar objektams sukurti („Alchemija 1", A. liūtukas), 7 parodų ciklą „Poliai“, kūrybiškai tvarkyti ir įveiklinti Alytaus erdves („Šviesos sodas“, „Gegutė po tiltu“, „Mažieji Rytų kultūros stebuklai“). Taip pat planuojama organizuoti akciją „Grąžinkime Alytui pušis“, parengti jaunųjų talentų tobulinimo programą „Mentorystės angelai“, sukurti savanorių motyvavimo sistemą „Savanorystės tiltas“, įkurti jaunimo kultūrinės iniciatyvos inkubatorių „Kultinis“, organizuoti 3 festivalius jaunimui (Parkūro festivalis, Jaunimo dienos, „Kalbame šokiu“), 3 festivalius vaikams („Skambantis spalvų miestas“, „[email protected]“, Šeimų šventė), „miegamuosiuose“ rajonuose organizuoti mobiliojo kino seansus „Kinas veža“, keliaujančios kultūros ir bendruomeniškumo projektą – Kultūringą krautuvėlę ant ratų, o alytiškius ir miesto svečius pakviesti į Pasaulio alytiškių sambūrį, sukurti kultūrinių iniciatyvų banką „Marso kanjonas – Alytus“ sukūrimą.
 

WEB BANERIAI-05.jpg

Apsilankykite mūsų puslapyje!

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-25