Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


II prioritetas

II prioritetas. Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų tinklo pertvarkymas užtikrinant ugdymo kokybę

Siekiame ugdyti tautiškai susipratusius, iniciatyvius, kūrybiškus, savarankiškus, kritiškai mąstančius, pilietiškai aktyvius, puoselėjančius tautinę kultūrą asmenis. Kryptingai ugdyti asmens bendrąsias, karjeros ir verslumo kompetencijas

Uždavinio pavadinimas Priemonė Rodiklis
Siekti, kad Alytaus miesto savivaldybėje bendrojo ugdymo mokyklų tinklas būtų darniai veikianti, nuolat atsinaujinanti, švietimo programų įvairovę, jų prieinamumą ir švietimo kokybę užtikrinanti sistema. Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2019-08- 29 sprendimu Nr. T-266 „Dėl Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 metų bendrojo plano ir jo priedų koregavimo darbo grupės sudarymo ir jos veiklos“ sudarytos darbo grupės parengtas Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrojo plano ir jo priedų koregavimo plano projektas. Įvykęs projekto viešasis svarstymas. Švietimo bendruomenės ir kitų intereso grupių pateikti sprendimai ar argumentuoti siūlymai dėl plano projekto.
Atsižvelgus į pasiūlymus, pastabas, parengtas Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 metų bendrojo plano ir jo priedų pakoreguotas plano projektas. Įvykęs projekto pakartotinis viešasis svarstymas. Švietimo bendruomenės ir kitų intereso grupių pateikti sprendimai ar argumentuoti siūlymai dėl plano projekto.
Parengtas Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 metų bendrojo plano ir jo priedų pakeitimo Alytaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektas. Alytaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo projekto dėl Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 metų bendrojo plano ir jo priedų pakeitimo svarstymas Alytaus miesto savivaldybės taryboje.
Alytaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo dėl Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 metų bendrojo plano ir jo priedų pakeitimo įgyvendinimas. Pertvarkytas Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklas iki 2020 metų rugsėjo 1 d.

Daugiau informacijos 2020 metų švietimo prioritetai, tikslai ir uždaviniai

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-03