Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


VšĮ "Gerumo skraistė“ siūlo pagalbą senyvo amžiaus alytiškiams

2020 03 17

Atsižvelgdami į koronaviruso (COVID – 19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, turime nepamiršti ir namuose likusių senyvo amžiaus, vienišų žmonių, todėl karantino laikotarpiu esame pasiruošę padėti jiems, teikiant gyvybiškai būtinas paslaugas.
Rekomenduojama ypač vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems gretutinių ligų, stengtis likti namie, rekomenduojama vengti didelių žmonių susibūrimų. VšĮ Gerumo skraistė“, siekdama sumažinti viruso plitimo riziką bei užtikrinti labiausiai pažeidžiamos grupės – vyresnio amžiaus žmonių saugumą, teiks apipirkimo vaistinėse ir maisto prekių parduotuvėse paslaugą.
Paslauga nemokama ir teikiama Alytaus miesto vienišiems senjorams.
VšĮ „Gerumo skraistė“ darbuotojai ir savanoriai nevaikšto į namus siūlydami paslaugas, paslauga teikiama tik užsiregistravus telefonais: 860205450 arba 868771309 ir el. paštu gerumo.skraiste@gmail.com.
Būkime sveiki!

VšĮ „Gerumo skraistė“ informacija


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-17