BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre pradedama socialinių dirbtuvių veikla

2024 05 22

Alytaus miesto savivaldybės administracija (projekto partneris), kartu su Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (projekto vykdytoju) bei VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centru (projekto partneriu) pradeda vykdyti projektą „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ Nr. 07-018-p-0001“.


 
Pagrindinis projekto tikslas – socialinių įgūdžių ugdymas, palaikymas ir (ar) atkūrimas socialinėse dirbtuvėse.
 
Socialinių dirbtuvių paskirtis – didinti žmonių su intelekto ar psichosocialine negalia įsidarbinimo atviroje darbo rinkoje galimybes, ugdyti, lavinti ir palaikyti bendruosius ir specialiuosius darbinius įgūdžius, atliekant prasmingas darbinio užimtumo veiklas, nukreiptas į konkrečios prekės, produkto gamybą ar paslaugos atlikimą.
 
Socialinių dirbtuvių dalyviai – socialinėse dirbtuvėse gali dalyvauti iš dalies nesavarankiški arba visiškai nesavarankiški asmenys nuo 18 metų, kuriems nustatytas nuo 0 iki 55 proc. darbingumo ar dalyvumo lygis dėl intelekto ir (ar) psichikos negalios.
 
Socialinėse dirbtuvėse vykdoma – asmenų su negalia darbinio užimtumo veikla, konkurencingos ir kokybiškos produkcijos gamyba, edukacijų vedimas, bendra veikla ir poilsis draugiškoje aplinkoje.
 
Socialinių dirbtuvių vykdytojas – VŠĮ „Alytaus miesto socialinių paslaugų centras“.
 
Socialinių dirbtuvių adresas: Naujoji g. 64, Alytus.
 
Darbo trukmė socialinėse dirbtuvėse – nuo 6 valandų per dieną (pagal asmens galimybes ir poreikius).
 
Dėl socialinių dirbtuvių lankymo kreiptis:
Darbuotoja Vaida tel. +370 602 51383
Dirbtuvių vadovė Eglė tel. +370 657 78757
 
Daugiau informacijos apie projektą: https://pertvarka.lt/projektai/bendruomeniniu-paslaugu-projektas-2024-2029-m

Socialinės paramos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-12