Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Visoms bibliotekos paslaugoms – žalia šviesa

2020 05 28

Po truputį vis švelninant karantino sąlygas, į Alytaus Jurgio Kunčino viešąją biblioteką kiek nedrąsiai, laikydamiesi saugaus atstumo, sugrįžta lankytojai. Jiems džiugu vėl susigrąžinti lankymosi bibliotekose įprotį, nes skaitymo poreikis per karantiną juk niekur nepradingo!
Vėl atnaujinti savo kultūrinius ir socialinius įpročius – grynas malonumas, nors ir yra papildomų sąlygų – tam tikrų suvaržymų ir padidintų saugos reikalavimų.
Kuo ištikimieji knygų ir bibliotekų bičiuliai galės pasidžiaugti vos tik prasidėjus vasarai? Su pirmąja birželio diena Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos durys lankytojams bus atvertos dar plačiau. Bus teikiamos visos įprastos paslaugos. Lankytojai galės užsukti ne tik pasiimti dar neskaitytų knygų, dirbti prie kompiuterio, naudotis kopijavimo, spausdinimo, skenavimo ir kitomis paslaugomis, bet ir leisti laiką skaityklose, paskaityti naujausią spaudą.
Tiesa, visos paslaugos bus teikiamos vis dar kiek neįprastu būdu – karantino pakoreguotu laiku ir sąlygomis. Nors į biblioteką bus galima ateiti be išankstinio skambučio ar elektroninio paslaugos užsakymo, tačiau bus aptarnaujami tik tie lankytojai, kurie laikysis karantino taisyklių (rekomenduojamos ir vienkartinės pirštinės).
Lankytojus priima tiek centrinė biblioteka, tiek filialai. Darbo dienomis aptarnavimo laikas – nuo 10 iki 18 val. Centrinė biblioteka (Seirijų g. 2) ir Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius (Topolių g. 21) lankytojus aptarnauja ir šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val. Vidzgirio filialas (Likiškėlių g. 12) duris atvers birželio 15 dieną Likiškėlių progimnazijos patalpose atskiru darbo laiku (darbo dienomis nuo 9.30 iki 18 val. (pietų pertrauka 13.30–14.00 val.), šeštadieniais nuo 9 iki 15 val.).
Dar kartą nuraminame skaitytojus, kurie dėl karantino negalėjo sugrąžinti knygų į biblioteką. Delspinigių bus reikalaujama tik nuo liepos 1 dienos (sistemos apskaičiuoti ankstesni delspinigiai bus anuliuoti). Skaitytojai, gaunantys sistemos automatiškai siunčiamus laiškus su perspėjimu apie delspinigius, prašomi juos ignoruoti. Jeigu knygos į biblioteką sugrąžinamos karantino sąlygomis, užtrunka, kol jos karantinuojamos ir sugrąžinamos į fondus. Todėl sistema skaitytojams gali dar kurį laiką siųsti perspėjimus apie nesugrąžintas knygas (šiuos laiškus prašome ignoruoti).
Kviečiame be jokio streso naudotis visomis bibliotekos paslaugomis, saugotis ir saugoti kitus!

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos inf. 
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-02