Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Vasario mėnesį mieste vykdytos kovų gausos reguliavimo priemonės

2020 03 05
Kovu lizdu ardymas

Gyventojai nuolat skundžiasi dėl kovų keliamo triukšmo ir taršos. Šie paukščiai ne tik triukšmauja, jie kartu teršia aplinką „tikrindami“ konteinerius ir mėtydami šiukšles, o kartais jie elgiasi agresyviai.

Atsižvelgiant į gyventojų prašymus dėl žmonių sveikatos saugos ir aplinkos taršos mažinimo, bei vadovaujantis Aplinkos apsaugos departamento prie aplinkos ministerijos Alytaus valdybos gauta išvada dėl kovų (Corvus frugilegus)  gausos reguliavimo, nuo vasario 12 d. iki 28 mieste paukščiai buvo baidomi garsinėmis priemonėmis, bei ardomi jų lizdai.

Kovų baidymas ir lizdų ardymas vyko šalia Vingio g. 5, Topolių g. 5B, tarp Jazminų g. 8, Volungės g. 29, 52 namų, šalia PC Lidl, Jazminų g. 32A (Sveikatos tako), Statybininkų ir Naujosios g. sankirtos, Jaunimo parke, šalia Putinų g. 14, Žuvinto g. 5B, Naujosios g. 58, 60 namų, šalia Vilties g. 10, 12, Naujosios g. 32, 34 namų, tarp Vilties g. 6 Naujosios g. 36, tarp Vingio g. 7A ir Žiburio g. 20. Iš viso buvo išardyti 169 lizdai, o šalia Sveikatos tako dešimt dienų paukščiai baidyti garsinėmis priemonėmis.

Toks kovų baidymas garsinėmis priemonėmis bei lizdų ardymas panašiu laikotarpiu vyko ir pernai metais. 

Aplinkos apsaugos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-05