BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Uždarų patalpų sezoną „Žaliasis lankas“ uždaro pasipuošęs medaliais

2024 03 19

Kovo 16 – 17 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko pagrindinės sezono varžybos – Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose. 120 Lietuvos ir Latvijos lankininkų klubų atstovų 2 dienas varžėsi ir dėl čempionų titulų kovojo 4 lankų grupėse. Lankininkų klubas „Žaliasis lankas“ šįkart į čempionatą delegavo net 17 šaudymui iš lanko neabejingų alytiškių.

Nors šįkart Alytaus atstovai medalių gausa nepasižymėjo, visdėlto kuo pasidžiaugti tikrai yra. Skriemulinių lankų moterų grupėje Lietuvos čempionės titulą apgynė Inga Timinskienė, sidabro medaliais pasipuošė skriemulinių lankų vyrų komanda – Rolandas Baranauskas, Giedrius Kavaliauskas ir Ugnius Timinskas. Pastarasis dar iškovojo ir bronzos medalį individualiose varžybose, skriemulinių lankų grupėje. 

Šiek tiek sėkmės šiame čempionate pritrūko dar keletui Alytaus atstovų – Paulina Ramanauskaitė, Gintaras Sakalauskas, Paulina Buinauskaitė, Gintarė Markevičienė ir Paulina Šidlovskytė šįkart liko per plauką nuo medalių ir turėjo tenkintis ketvirtąja vieta. 

Ateinantį savaitgalį 3 alytiškiai – Emilis Tamulionis, Rolandas Baranauskas ir Giedrius Kavaliauskas startuos Lietuvos lankininkų federacijos organizuojamose atrankinėse varžybose, kur bandys prasiskinti kelią į nacionalinę rinktinę, gegužės mėnesį startuosiančią Europos šaudymo iš lanko čempionate Vokietijoje.

VšĮ „Žaliasis lankas“ informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-03-19