BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tradicinės tarptautinės plaukimo varžybos „Alytus Grand Prix 2024“

2024 05 10

Tradicinės tarptautinės plaukimo varžybos „Alytus Grand Prix 2024“
Gegužės 3–4 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyko tradicinės tarptautinės plaukimo varžybos „Alytus Grand Prix 2024“. Į varžybas atvyko beveik 400 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos miestų ir miestelių. Sportininkams sveikinimo žodį tarė ir sėkmingų startų linkėjo Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė. Baseino vanduo užvirė nuo sportininkų, susirinkusių kovoti dėl medalių, rėmėjų prizų ar tiesiog norinčių išbandyti save, gausos.
Sportininkai varžėsi 7 amžiaus grupėse, o nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialaus dizaino medaliais ir rėmėjų prizais. Į kovą dėl medalių stojo ir  80 alytiškių.  Alytaus komandos medalių kraitį pildė: Ieva Gintvainytė, Austėja Danilevičiūtė, Luka Skroblaitė, Gedimina Daugėlaitė, Guostė Šablinskaitė, Paula Kastsiukovich, Liepa Mockevičiūtė, Rapolas Bubnys, Vilius Cvirka, Edvinas Kilmanas, Kristupas Kochanskas, Dominykas Kariniauskas, Julius Keršys, Gustas Severinas, Adas Navickas, Džiugas Balčius, Lukas Amsiejus, Augustas Padegimas, Nikita, Kastsiukovich, Laurynas Žadeika, Emilis Kiauličius.
Absoliučiai geriausiais šių varžybų plaukikais, pagal World Aquatics taškų skaičiavimo sistemą, tapo: tarp merginų – Patricija Aškelovič, tarp vaikinų – Mykolas Tuskenis. Abu sportininkai yra Sostinės sporto centro auklėtiniai.
Varžybų organizatoriai dėkoja partneriams ir rėmėjams už pagalbą organizuojant ir vykdant šias aukščiausio lygio varžybas.
Organizatoriai: Vandens sporto šakų akademija, plaukimo klubas „Šilainiai“.
Partneriai: Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus sporto ir rekreacijos centras.

Organizatorių informacija

  

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-05-12