Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Svarstoma galimybė keletą įstaigų perkelti į progimnazijas

2020 05 13
Apsilankymas mokyklose 2

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė kartu su administracijos darbuotojais ir įstaigų direktoriais lankėsi Panemunės, Dainavos ir Likiškėlių progimnazijose, apžiūrėjo jų laisvas patalpas. Vienoje iš mokyklų svarstoma perkelti Alytaus kraštotyros muziejaus fondus, kitose – Pedagoginę psichologinę tarnybą, šeštadieninę rusų mokyklėlę, saugaus eismo klasę ir neformalus suaugusiųjų švietimo klasę, tokiu būdu sprendžiant ne tik minėtų įstaigų patalpų pagerinimo, bet ir mokyklų užimtumo klausimą. 

Perkelti Alytaus kraštotyros muziejaus fondus nuspręsta dėl to, kad dabartinės patalpos jiems yra per mažos. Čia eksponatai jau nebetelpa, o ir atnaujinti patalpas, kad jos atitiktų visus higienos ir saugos reikalavimus, reikia didelių investicijų. Apsilankius minėtose mokyklose matoma, kad infrastruktūriškai muziejui geriausios patalpos būtų Panemunės progimnazijoje, nes čia erdvūs kabinetai, koridorius, užtektų vietos eksponatams, o ir perkėlimas nereikalautų  didelių investicijų.

Siekiant padidinti patalpas, kad viename kabinete nedirbtų keli psichologai, Pedagoginę psichologinę tarnybą svarstoma galimybė perkelti į Alytaus Likiškėlių progimnaziją. Čia patalpos būtų pritaikytos pagal visus reikalavimus, taip pat galėtų atsirasti laukimo zonos ar edukacinių užsiėmimų erdvės.  

Nuo rugpjūčio 31 d. nebelieka Alytaus suaugusių ir jaunimo mokyklos. Dalis šios mokyklos funkcijų bus perduotos Alytaus profesinio regimo centrui, o šeštadieninė rusų mokyklėlė, saugaus eismo klasė ir neformalus suaugusių švietimas įsikurs kitose patalpose, kurias taip pat svarstoma įrengti Likiškėlių progimnazijoje.  

Siekiant įvertinti, ar tikrai Panemunės progimnazijoje esančios patalpos yra tinkamos muziejui, o Likiškėlių progimnazijoje – Pedagoginei psichologinei tarnybai, bus dar peržiūrimi visi patalpų planai, galvojama, kaip būtų galima rekonstruoti patalpas tarnybai, kad atitiktų visus reikalavimus ir skaičiuojama, kiek tai galėtų kainuoti. 

Buvo aplankytos ne tik tuščios patalpos, bet ir Likiškėlių progimnazijoje jau greitai duris atversiantis J. Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialas – jis yra perkeliamas iš „Volungėlės“ lopšelio-darželio. 

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-14