Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Susitikimo su investuotojais metu aptartos verslo plėtros galimybės

2021 03 18

Alytaus miesto vadovai susitiko su bendrovės „Theca furniture“ įmonės atstovais. Prieš keletą metų Alytuje  įsikūrusi minkštų baldų gamybos įmonės žada plėstis ir kurti naujas darbo vietas. 

Įmonės planuose sukurti alytiškiams 200 naujų darbo vietų. 150 iš jų ketinama sukurti iki birželio mėnesio, o dar 50 – iki kitų metų. Tokį sprendimą įmonė priėmė, nes auga produkcijos paklausa. Jeigu ankščiau ji klientams buvo pristatoma per tris savaites, tai dabar jos tenka laukti jau net tris mėnesius.

Įmonė iki vasaros žada įdarbinti 150 darbuotojų: siuvėjų, baldų apmušėjų, sukirpėjų, gamybos meistrų, logistikos specialistų, kokybės kontrolierių, konstruktorių, produktų vadovų, o vėliau – ir kitų naujų specialistų. 

Įmonė plečiasi, todėl sprendžiama ne tik darbo vietų plėtra, bet ir infrastruktūrinės aplinkos pritaikymo klausimai, nes daugėjant darbuotojų, plėsis ir infrastruktūros poreikis. Tad susitikimo metu buvo aptarta, ko reikia plėtrai ir kaip savivaldybė gali prisidėti prie verslo augimo. 

„Mes džiaugiamės, kad pasirinkote Alytų ir čia plečiatės. Laukiame naujų darbo vietų, o mes, kuo galėsime, tuo padėsime. Norime, kad kuo daugiau šeimų čia dirbtų ir uždirbtų, kad jos ne išvažiuotų, bet grįžtų į Alytų“, - susitikimo metu sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Įmonė „Theca furniture“ veikia ne tik Alytuje, bet ir Kaune. Šiuo metu Alytuje dirba 275 darbuotojai. Jų vidutinis darbo užmokestis sudaro apie 1500 eurų.


Komunikacijos skyriaus informacija


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-18