Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Su olimpine vicečempione L. Asadauskaite-Zadneprovskiene – apie penkiakovės atsiradimo Alytuje galimybes

2021 10 14

Apie sporto ateitį ir iššūkius, finansavimą, trenerių ir sportininkų darbo užmokesčio klausimus, būsimų profesionalių sportininkų  rengimą ir penkiakovės atsiradimo Alytuje galimybes,  šiandien Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Labukas, mero patarėjas Tomas Būdelis, administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius, Švietimo ir sporto skyriaus specialistai ir kolekcionavimo entuziastas Zenonas Gramackas  diskutavo su Dzūkijos sostinėje viešėjusia Lietuvos penkiakovininke, olimpine ir pasaulio čempione Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene ir jos vyru buvusiu pasaulio bei Europos čempionu, treneriu Andrejumi Zadneprovskiu.

Susitikimo metu Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas P. Labukas pasidžiaugė Tokijo olimpiadoje Lietuvos penkiakovininkės L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės iškovotu sidabro medaliu. „Smagu, kad išgelbėjote mūsų garbę. Jūsų medalis, ryžtas ir pastangos leido Lietuvai olimpiadą baigti garbingai“, – sakė mero pavaduotojas P. Labukas.

Mero pavaduotojo pastebėjimu, smagu, kad olimpinė čempionė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ne tik džiaugiasi  iškovotu olimpiniu laimėjimu, bet ir nevengia į viešumą kelti su sportu susijusių iššūkių, su kuriais susiduria jaunieji treniruotėms tinkamų sąlygų neturintys sportininkai.

Paklausta, ar artimiausioje ateityje galima tikėtis, kad penkiakove galės užsiimti ir Alytaus miesto sportininkai, L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė neslėpė, kad  Alytus jau dabar turi šiai sporto šakai vystyti tinkamas sąlygas – baseiną, stadioną, šaudyklą, o kaimyninėje savivaldybėje yra tam tinkami privatūs žirgynai.  

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas P. Labukas pastebėjo, kad Alytuje kol kas nėra galimybės užsiimti viena iš penkiakovės rungčių – fechtavimu, nes Alytuje nevykdomos šios sporto šakos treniruotės. Anot jo, atsiradus galimybei užsiimti fechtavimu, būtų galima tikėtis, kad Alytuje atsiras ir penkiakovė, tad Dzūkijos sostinė, anot jo, dar turi atlikti šiokius tokius namų darbus kartu su Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija. 

Prakalbus apie Alytaus miesto sporto infrastruktūrą A. Zadneprovskis neslėpė esąs sužavėtas Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseinu. „Alytuje kuriama graži sporto istorija. Šis miestas turi  žymių sportininkų ir puikią infrastruktūrą. Apie čia esantį puikų baseiną mes, vilniečiai, galime kalbėti su pavydo gaidele. Tikimės, kad greitu metu toks baseinas atsiras ir sostinėje“, – pridūrė dalykišku susitikimu savivaldybėje pasidžiaugęs L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės treneris.

Susitikimui pasibaigus Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas P. Labukas svečiams įteikė dovanas. Vėliau L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir A. Zadneprovskis apsilankė Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje įkurtame Sporto informacijos centre-muziejuje, mokyklos renginių salėje susitiko su gimnazistais, jų mokytojais ir mokyklos vadovybe.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-15