Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Su Kazachstano Respublikos ambasadoriumi – apie verslą ir ekonominius rodiklius

2020 02 18

„Visada laukiame svečių ir tikimės, kad šiandien užmegzti ryšiai ateityje duos puikių rezultatų“, – sveikindamas pirmą kartą šiandien Alytuje apsilankiusį Kazachstano Respublikos ambasadorių Viktorą Timirgayevą ir jo patarėjus Serzhaną Kadybayevą ir Sarseną Abduraimovą, sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.
Miesto vadovui ir mero pavaduotojai Jurgitai Šukevičienei, mero patarėjui Aurelijui Jaruševičiui ir administracijos direktoriui Rolandui Juoniui Kazachstano Respublikos ambasadorius pristatė gimtosios šalies ekonominius privalumus ir verslo galimybes.
Nuo  praėjusių metų spalio mėnesio V. Timirgayevas pradėjo lankyti įvairius Lietuvos regionus. „Mes puikiai suprantame, kad Lietuva – tai ne tik Vilnius, Kaunas ir Klaipėda, o ir kiti šalies miestai. Lietuvoje ko gero nėra miesto ar vietovės, kurioje būtų užsiimama ta pačia veikla – kiekvienas regionas yra savitas ir unikalus. Manome, kad bendradarbiavimo ryšių su regionais plėtra duos papildomą impulsą mūsų šalių santykiams,“ – sakė ambasadorius. 
Susitikimo su svečiais metu daugiausiai diskutuota verslo ir ekonomikos temomis. Kalbėdamas apie ekonominiu rodiklius ambasadorius akcentavo, kad per pastaruosius metus Kazachstano ekonomika sparčiai augo – BVP augimas siekė 4,4 proc. Praėjusiais metais Kazachstanas labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių šalių  sąraše užėmė 25 ir aplenkė tokias šalis kaip Japonija ir Ispanija.
Ambasadoriaus teigimu, Kazachstano šalies ekonomika orientuota ne į žaliavų pardavimą, o į produkcijos gamybą, šalyje itin laukiamos įmonės, dirbančios vandens kokybės gerinimo, maisto perdirbimo srityse. 
Susitikimo su Kazachstano Respublikos  ambasadoriumi V. Timirgayevu metu svečiams  pristatytas Alytaus miestas, o susitikime su Alytaus miesto verslininkais diskutuota apie verslo bendradarbiavimo galimybes.

Komunikacijos skyriaus informacija


 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-18