Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Su įmonės „S-Form“ vadovu miesto meras aptarė gyventojų įtraukimą į darbo rinką

2021 12 08

Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir jo visuomeninis konsultantas Saulius Ivoška apsilankė minkštų baldų gamybos bendrovėje „S-Form“. Kartu su įmonės vadovais aptarta darbo rinkos situacija, apžiūrėtos įmonės patalpos, diskutuota apie darbo jėgos stygių ir darbuotojų perkvalifikavimo galimybes.

Nors nedarbo lygis Alytuje palengva mažėja, tačiau specialistų stygius miesto įmonėse tebėra didelis. Būtent dėl šios priežasties, Alytaus miesto savivaldybė ėmėsi iniciatyvos kartu su verslu ieškoti operatyvių sprendimų, kaip paraginti gyventojus įsitraukti į darbo rinką.

Neseniai Alytaus miesto savivaldybės vadovai, siekdami glaudesnio verslo ir Alytaus profesinio rengimo centro bendradarbiavimo rengiant Alytaus pramonės įmonėms reikalingus specialistus, savivaldybėje surengė šio centro atstovų ir miesto pramonės ir verslo įmonių atstovų susitikimą.

Šios susitikimo tąsa tapo ir Alytaus miesto savivaldybės mero N. Cesiulio apsilankymas bendrovėje „S-Form“ . 

Pasak šios įmonės vadovo Sauliaus Mockaus, reikėtų aktyvesnės Užimtumo tarnybos pozicijos, siunčiant į įmones daugiau darbo neturinčių asmenų, o vėliau kartu su įmonių atstovais analizuoti, ar iš tiesų tokie asmenys yra tinkami arba netinkami užimti vienas ar kitas pareigas. 

Pokalbio metu aptartos ir verslo plėtros galimybės Alytaus pataisos namuose, apie kurias neseniai savivaldybėje kalbėjo ir teisingumo viceministras Elanas Jablonskas. Kalėjimų departamentas palankiai vertintų verslo galimybes įdarbinti nuteistus asmenis, neprieštarautų ir verslo plėtros galimybėms pataisos namų teritorijoje. 

Planuojama, kad artimiausiu metu minėta įmonė turės galimybę apsilankyti Alytaus pataisos namuose ir įvertinti patalpas, kuriose galėtų pradėti gamybą.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-08