Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Socialinių paslaugų centro erdves puošia spalvingi piešiniai

2020 05 26

Sušvelninus karantino sąlygas, praėjusią savaitę į naujomis spalvomis nudažytas ir spalvingais piešiniais pasipuošusias  Alytaus miesto socialinių paslaugų centro erdves sugrįžo pirmieji lankytojai. Neįgaliųjų ir Vaikų dienos centrų kambarių sienas papuošė kauniečių menininkių piešiniai – medžių fragmentai ir kosmoso  elementai, o namų jaukumą atsinaujinusiose erdvėse sukurti padėjo užuolaidų salono „Aisvita“ parinktos ir pasiūtos užuolaidos.
Socialinių paslaugų centre atnaujinti trys Neįgaliųjų dienos centro poilsio kambariai ir Vaikų dienos centro užimtumo ir laisvalaikio erdvė.  Juose atlikti smulkaus remonto darbai.
Pasak Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorės Eglės Teresevičienės, centre norėjosi sukurti namų aplinkos jaukumą, todėl ir kilo mintis atnaujinti centro lankytojų poilsio ir užimtumo  erdves. „Šiandien galiu pasidžiaugti, jog rezultatas pranoko lūkesčius. Visi džiaugiasi atsinaujinusiomis erdvėmis, likimo nuskriaustiems norisi suteikti nors šiek tiek jaukumo ir šilumos visomis prasmėmis. Ir čia tinka visos formos: ištartas geras žodis, pagalba ar teptuku, spalvomis atnaujintos erdvės, kartais atrodo, jog reikia tiek nedaug“, – priduria centro vadovė. 
Atsinaujinusiose įstaigos erdvėse galės ilsėtis ne tik šios įstaigos lankytojai, bet ir tie alytiškiai, kuriems reikalinga laikinojo atokvėpio paslauga.
Nors karantino metu Alytaus miesto socialinių paslaugų centre nesigirdėjo įprasto lankytojų klegesio, veiksmo šioje įstaigoje tikrai netrūko. Anot E. Teresevičienės,  centro darbuotojai puošė įstaigą, gamino lankytojams užimtumo veiklos ruošinius, siuvo kaukes, šalia centro esančiame šiltnamyje sodino daržoves, aplinką puošė gėlėmis. 
Namuose nuobodžiauti neteko ir centro lankytojams. Darbuotojai juos pakvietė dalyvauti akcijose. Viena jų  – „Mano diena namuose“. Jos  metu lankytojai fotografavo savo veiklą namuose ir siuntė nuotraukas, o antroji – „Sudėliok savo ir šalia esančio vardą iš gamtinių medžiagų“.  Neįgalieji internetu gavo ir darbuotojų paruoštų užduočių, o centro lankytojas D. Zamblauskas visus pakvietė į  virtualią savo  fotografijų darbų parodą.
Tad naujomis spalvomis pasipuošęs Alytaus miesto socialinių paslaugų centras pamažu grįžta į įprastą gyvenimo ritmą ir laukia visų  sugrįžtančių bei  naujų centro lankytojų.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-26