Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Socialinių paslaugų centre – šventės laukimas

2020 04 09

Šiek tiek apie emocijas... Kas galėtų nesutikti, kad šiandien gyvenimas toks, kokio mes dar niekada nematėme, nejautėme ir kartais tiesiog norisi pasidžiaugti tuo, kas buvo paprasčiausia kasdienybė. Artėdavo šventės, darbuotojos kartu su centro lankytojais puošdavo patalpas ir visi kartu laukdavome šv. Velykų.
O šiandien yra taip: mes, visi darbuotojai, pasiilgę centro lankytojų, skambiname ir domimės, kaip jie gyvena, kuo užsiima. Jie sako, kad jau labai norisi grįžti į centrą. Mes, darbuotojos, tikimės, kad toks laikas jau greit, tikrai greit ateis. Belaukdamos nutarėme: papuošime centrą, padarysime gražių darbų. Žiūrėk, ir karantinas pasibaigs. Dėkojame socialinio darbuotojo padėjėjoms Renatai ir Vilmai ir visoms kitoms, papuošusioms centrą, pagaminusioms sveikinimo atvirukus, numarginusioms margučius.
Tad laukiame Jūsų sugrįžtančių.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-09