Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Sekmadienį Alytuje – didžiausios gatvės lenktynės Dzūkijoje

2022 06 21

Jau šį sekmadienį Naujojoje gatvėje vyks festivalis „Alytaus adrenalinas 2022“, jame riaumos galingi varikliai, skambės garsiausia automobilių audioįranga, vyks užsiėmimai vaikams, prisijungti kvies krepšinio 3x3 varžybos ir dar daugybė kitų pramogų. Renginys prasidės birželio 26 dieną nuo 11 val. ir baigsis 20 val. 

Organizatoriai žada, kad renginyje dalyvaus 50–60 gatvės lenktynių profesionalų, bet išbandyti jėgas trasoje galės visi norintys nepriklausomai nuo turimo automobilio, tereikia užsiregistruoti internetu arba renginyje iki 9.30 val. sekmadienį. Žiūrovai pamatys automobilio važiavimo dviem ratais rekordą, pasirodymą surengs pasaulinio lygio moto akrobatai, o didžiausios staigmenos nežino net didžioji dalis personalo – ją visi išvys šventės atidarymo metu 11.30 val. prie Sporto ir rekreacijos centro.

Automobilių eismas bus uždarytas nuo Vilties gatvės (žiedu bus galima naudotis išskyrus įvažiavimą į Naująją gatvę) iki Ūdrijos gatvės nuo šeštadienio 22 val. iki pirmadienio 5 val. ryto. Organizatoriai žada, kad darbus pasistengs atlikti kiek įmanoma greičiau.

„Mūsų tikslas yra parodyti, kad Naująja gatve galima važinėti ir 180 km/h greičiu, bet tik tada, kai yra laikas ir vieta. Šiandien susitikome su miesto meru, atitinkamų institucijų atstovais ir policija, su kuriais aptarėme iššūkius ir ieškojome jiems sprendimų, nes mums svarbiausia –  saugumas“, – kalbėjo renginį organizuojančios viešosios įstaigos „Legalus dragas“ vadovas Aivaras Rudzius. 

Tokio tipo renginys Alytuje organizuojamas trečiąjį kartą, bet pirmą kartą Naujojoje gatvėje ir pirmąkart nemokamai žiūrovams. Prieš tai du renginiai buvo organizuojami Pramonės rajone ir jiems pasiteisinus perkelti arčiau centro.

„Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu, jis Alytuje sutrauks tūkstančius žiūrovų ir dalyvius iš įvairių šalių“, – po susitikimo linkėjo miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. 

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-25