Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pažintinis žygis kojomis „Alpinizmo elementorius“

2020 06 01

Po karantininio arešto pavasario – pats laikas pirmą kalendorinės vasaros sekmadienį pražygiuoti Obelijos, Norūnų miškais, išžvalgyti Urkupio ir Želvios upelių raguvas, o ištvermę patikrinti pelkingame Dirmiškių miške. Kaip dera alpinizmo elementoriaus krimtėjams, žinoma, užkariausime dvi Dirmiškių ir Želvios piliakalnių viršūnes.
Žygio dalyvius ir vėl pažindinsime su orientavimusi vietovėje ir žemėlapiuose. Dalį maršruto į įdomesnius punktus žygio dalyviai suplanuos ir atras patys.
Pradžia birželio 7 d., sekmadienį, 9 val. 27 min. Dzirmiškių girininkijoje, Alytaus r.
Žygis ŽIEDINIS (grįšime į starto vietą), draugiškas socializuotiems augintiniams. Atstumas – apie 25 km. Specialaus pasirengimo žygiui nereikia, tačiau būtinas turistinis ar bent jau tvirtas apavas. Daugiau informacijos www.facebook.com/oo.projektas/
Renginį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė.

Asociacijos „Olita-Orany“ inf. 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-02