Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


NVŠ programoje - moksleiviai aktyviai ir smagiai leido laiką

2021 06 17

Nuo šių metų vasario mėnesio, finansuojama Alytaus miesto savivaldybės lėšomis, vyksta NVŠ programa „Ugdyk bei pažink save aktyvioje veikloje“. Programą įgyvendina Karolis Marcinkevičius, kuris yra baigęs LKKA magistro studijas, turintis didelę kaip profesionalaus sportininko bei darbo su vaikais patirtį.  Lankant užsiėmimus vaikams formuojamas bei diegiamas teisingas požiūris į judėjimo naudą, taip pat vaikai yra skatinami propaguoti aktyvią ir sveiką gyvenseną. Ugdomas jų bendras fizinis pasirengimas, naudojant įvairius judriuosius žaidimus, estafetes, treniruotes ratu. 

Mokiniai taip pat supažindinami su sveika gyvensena bei sveika mityba. Taip vaikai užsiėmimų metu gali dar labiau pažinti savo kūną, pradėti domėtis sveika gyvensena bei sveikais valgymo įpročiais ir taip padidinti pasitikėjimą savimi.  

Treniruotės šiuo laikotarpiu vyksta tiek nuotoliniu, tiek kontaktiniu būdu lauke, laikantis visų saugumo reikalavimų. Visi tikimės, kad šis nelengvas laikotarpis greitai baigsis ir visi galėsime mėgautis tik kontaktiniais užsiėmimais ir taip dar labiau sustiprinti tiek emocinę tiek fizinę būklę.

Karolis Marcinkevičius

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-17