Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nuo nuomos mokesčio mokėjimo atleista daugiau ne dešimt savivaldybės patalpų nuomininkų

2020 05 29

Nuo 2020 m. kovo 16 d. nuo nuomos mokesčio mokėjimo Alytaus miesto savivaldybės taryba atleido 14 karantino metu veiklos nevykdžiusių savivaldybei priklausančias patalpas nuomojančių įmonių ir įstaigų.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjos Auksės Juonienės, nuo šio mokesčio atleisti visi pagrindžiančius dokumentus apie karantino metu nevykdytą veiklą Nuomininkų prašymų atleisti nuo nuomos mokesčio mokėjimo svarstymo komisijai pateikę nuomininkai. Tarp jų  – renginių organizavimu, psichologine pagalba, reklamos ir reprezentacinės atributikos gamyba ir kitomis veiklomis užsiimančios įmonės ir įstaigos. 

„Karantino metu dalis Alytaus miesto įmonių ir įstaigų nevykdė veiklos arba dirbo ne visu pajėgumu, tad  Alytaus miesto savivaldybė  atsižvelgė į susiklosčiusią situaciją ir nusprendė nuo nuomos mokesčio mokėjimo atleisti daugiau kaip dešimt miesto įmonių. Džiugu, kad šį sprendimą palaikė dauguma tarybos narių“, - priimtu tarybos sprendimu džiaugėsi Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris.   

2019 metais Alytaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintame Alytaus miesto savivaldybės ir valstybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo tvarkos apraše yra numatyta, kad  nuomininkas savivaldybės tarybos sprendimu gali būti atleidžiamas nuo nuompinigių mokėjimo, kai dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių nuomininkas negali naudotis išsinuomotu turtu arba vykdyti veiklos ir pateikia tai pagrindžiančius dokumentus.

Keturiolika Alytaus miesto įmonių ir įstaigų nuo minėto mokesčio atleidžiamos iki karantino pabaigos, tačiau ne ilgiau kaip iki 2020 m. rugpjūčio  31 d. 

Komunikacijos skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-02