Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Nuo birželio 28 d. ribojamas transporto priemonių eismas dalyje Ulonų gatvės

2021 06 23

Informuojame, kad dėl antro etapo Ulonų gatvės rekonstrukcijos pradžios nuo birželio 28 d. iki rugpjūčio 1 d. bus apribotas transporto priemonių eismas viena Ulonų g. važiuojamosios dalies puse. Eismo srautai bus ribojami šviesoforu. 

Pirmu darbų etapu bus rekonstruojama Ulonų g. nuo žiedinės Pulko-Santaikos-Ulonų sankryžos iki Alovės g. Įvaža į Alovės g. pateks į rekonstruojamą ruožą ir patekti į Alovės g. bus galima per degalinę, esančią Ulonų g. 33B, Alytuje. 

Statybos laikotarpiu kelininkai užtikrins patekimas į privačius sklypus, daugiabutį gyvenamąjį namą ir įmones, tačiau dėl galimo sudėtingo išvažiavimo iš jų įvažose bus įrengti kelio ženklai Nr. 204 „Stop“ su papildoma informacine lentele „Išvažiuodami į Ulonų g. judėjimo kryptį pasirinkite pagal vykstančio eismo kryptį“. 

Taip pat bus ribojamas eismas žiedinėje sankryžoje iš Pulko g. į Santaikos g., įrengiant kelio ženklą Nr. 301 „Įvažiuoti draudžiama“, draudžiantį važiuoti visoms transporto priemonėms, išskyrus maršrutinį ir spec. tarnybų transportą. Iš Santaikos g. į Pulko g. eismas nebus ribojamas, tačiau ir važiuojantys iš Santaikos g. į Ulonų g. ir važiuojantys iš Santaikos g. į Pulko g. turės vadovautis laikinuoju šviesoforu. 

Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Saugaus eismo komisijos informacija


 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-23