Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Netikėtai sugrįžusi žiema didelių nuostolių nepadarė

2020 05 12

Gegužės 12 d. netikėtai sugrįžusi žiema Alytuje pridarė šiokios tokios žalos – Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai po rytinio snygio apžiūrėję miestą, daugiabučių namų bendrijų teritorijose, pėsčiųjų ir dviračių takuose, šalia gatvių aptiko daugybę nulaužtų šakų ir tuoj pat ėmė organizuoti  snygio padarinių šalinimo darbus.
 
„Daugiabučių namų savininkų bendrijos naudojamuose žemės sklypuose kerta, geni ar pertvarko medžius ir krūmus bendrijos lėšomis, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriui išdavus leidimą“, – gyventojams galiojančią tvarką primena Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė. 

Gyventojams draudžiama nupjautą žolę, nugenėtas ar surinktas nukritusias šakas (taip pat ir po šio ryto snygio nulaužtas šakas) krauti bendrojo naudojimosi teritorijose, į buitinių atliekų bei antrinių žaliavų rūšiavimo konteinerius ir prie konteinerių stovėjimo aikštelių. Minėtas atliekas bendrijos turi išvežti į kompostavimo aikšteles pačios arba sudaryti sutartis su teritoriją tvarkančiomis organizacijomis.   

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-12