Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Negalintys naudotis savivaldybės nuomojamu nekilnojamuoju turtu asmenys gali būti atleisti nuo nuomos mokesčio

2020 04 16

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą suteikti galimybę savivaldybės nekilnojamo turto nuomininkams, kurie dėl nenugalimos jėgos aplinkybių negali naudotis nuomojamu turtu, pretenduoti būti atleistiems nuo nuomos mokesčio. 

Siekiant priimti nuomininkams palankų sprendimą, buvo pakoreguotas Alytaus miesto savivaldybės ir valstybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo tvarkos aprašas. Nuomininkams, norintiems būti atleistiems nuo nuomos mokesčio, reikės pateikti pagrindžiamuosius dokumentus –juose turės būti įvardyta, dėl kokių priežasčių jie negali naudotis nuomojamu turtu. 

„Savivaldybė, turėdama tokius dokumentus, turės teisinį pagrindą, kuriuo galės vadovautis spręsdama, ar nuomininką nuo mokesčio galima atleisti ar ne.  Iki šiol tokios galimybės savivaldybės nuomos sutartyse nebuvo numatyta, taip pat nebuvo pagrindžiančių atskirų LR teisės aktų“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė. 

Turtą valdanti savivaldybė galės kiekvienu individualiu atveju vertinti dokumentus ir priimti sprendimą, tačiau atleidus nuomininkus nuo nuomos mokesčio savivaldybės biudžetas negaus papildomų pajamų. 
Anksčiau nuo nuompinigių mokėjimo nuomininkas galėjo būti atleidžiamas tik turto kapitalinio remonto ar rekonstravimo metu.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-16