Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kvietimas įmonėms, miesto bendruomenėms paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 30-metį

2020 02 27

Ar žinai, kad šiemet Lietuva mini jau 30-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines? Taip taip, jau 30! 1990-ųjų metų kovo 11 dieną Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos sprendimu iškilmingai atkurta Nepriklausoma Lietuvos valstybė. Kuriant ją, nueitas ilgas ir prasmingas kelias, pareikalavęs daugybės visos Lietuvos gyventojų pastangų.
Alytiški, šia proga pasidalinki vienybe, suformuodamas su artimaisiais skaičių 30! Kviečiame miesto įmones, švietimo ir kultūros įstaigas, gyventojų bendruomenes kūrybiškai paminėti šią gražią sukaktį ir ją įamžinti nuotraukose bei vaizdo įrašuose kartu su savo bendruomenių nariais! Iš žmonių grandinės suformuokite skaičių 30, įsiamžinkite ir gautus vaizdus atsiųskite el. paštu komunikacija@akkc.lt iki kovo 9 d. 
Jūsų atsiųsti vaizdai, liudijantys šį užfiksuotą sukakties momentą, bus viešinami feisbuke, rodomi ekrane miesto Rotušės aikštėje Kovo 11-ąją, švenčiant atkurtos valstybės jubiliejų. 


Alytaus kultūros centro informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-27