Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame visus prisijungti prie Europos pinigų viktorinos ir laimėti kelionę į Briuselį! 

2020 02 25


Šiais metais Lietuvos Junior Achievement ir Lietuvos bankų asociacija kviečia visus prisijungti prie EUROPOS PINIGŲ VIKTORINOS ir laimėti kelionę į Briuselį! 
Nacionalinis finalas – jau kovo 3 d. 10 val.! Žaiskite klasėje, salėje ar bet kur kitur, kur turite mobilųjį telefoną ar ir kompiuterį.

Visą informaciją rasite čia: http://www.europeanmoneyquiz.lt/   ir https://www.facebook.com/events/2704872976276500.
Dar viena džiugi naujovė! Šiemet Lietuvos bankų asociacijos įsteigti prizai laukia ir trijų geriausiai nacionaliniame ture pasirodžiusių, ir dar trijų burtų būdu išrinktų komandų. O pirmosios vietos laimėtojai atstovaus Lietuvai Europos pinigų viktorinos finale Belgijos sostinėje Briuselyje š. m. balandžio 28-29 d.
Kviečiame 13–15 metų moksleivius bei mokytojus registruotis ir užduoti rūpimus klausimus! (Dalyvauti gali ir vyresni bei jaunesni moksleiviai, tik laimėjimo atveju jie negalės vykti į Briuselį). Registracijos forma: https://forms.gle/f12MjEuCPMB57vGH8.
Kilus bet kokiems klausimams – drąsiai kreipkitės į Gabrielę Kasparaitytę +37064824928 arba el. paštu info@europeanmoneyquiz.lt
Primename, kad tiek nacionalinio (kovo 3 d. 10 val.), tiek europinio (balandžio 28-29 d.) turo metu viktorinos klausimai bei atsakymai dalyviams bus pateikti nacionaline, t. y. lietuvių, kalba.


Lietuvos Junior Achievement informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-25