Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame siūlyti narį į Bendruomeninių organizacijų tarybą

2020 04 20

Alytaus miesto savivaldybė kviečia asociacijos statusą turinčias bendruomenines organizacijas, kurių steigėjai bei nariai yra gyvenamosios vietovės bendruomenės (jos dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) gyventojai (jų atstovai), deleguoti savo narį į Alytaus miesto bendruomeninių organizacijų tarybą atstovauti kultūros sričiai.
Bendruomeninių organizacijų taryba  – visuomeniniais pagrindais veikianti kolegiali patariamoji institucija. Pagrindinės funkcijos: teikti pasiūlymus savivaldybės institucijoms dėl savivaldybės teritorijoje veikiančių bendruomeninių organizacijų veiklos skatinimo; teikti siūlymus išplėstinei seniūnaičių sueigai dėl atstovų, deleguojamų į pretendentų eiti seniūno pareigas konkurso komisijos narius, ir dėl atstovų,  deleguojamų dalyvauti savivaldybės tarybos sudaromų komitetų, darbo grupių, komisijų darbe; teikti siūlymus savivaldybės institucijoms ir išplėstinei seniūnaičių sueigai dėl bendruomenių viešųjų poreikių ir iniciatyvų finansavimo tikslingumo, dėl viešųjų paslaugų, už kurių teikimą` atsakinga savivaldybė, teikimo perdavimo bendruomeninėms ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms tikslingumo, vietos verslumo skatinimo.    
Pasiūlymus galima teikti iki 2020-04-24 el. paštu roberta.kisieliene@alytus.lt.
Atstovai renkami atsižvelgiant į kandidatūros pateikimo laiką. Konsultacija teikiama telefonu 8 673 49698.

Socialinės paramos skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-20