Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame į regioninę konferenciją

2020 03 10

Kviečiame į INTERREG BJR projekto Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“ regioninę konferenciją, kuri vyks 2020 m. kovo 26 d. Kaune (viešbutis Best Western „Santaka“ Nemuno salė, J. Gruodžio g. 21, Kaunas).
 
VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra, kartu su dar 14 partnerių iš Baltijos jūros regiono šalių, vykdo šį projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra skatinti gyventojų bendruomenes rengti ir įgyvendinti atsinaujinančių išteklių energetikos projektus, naudoti jų generuojamą energiją saviems ir bendruomenės tikslams, o taip pat šia veikla prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo bei klimato kaitos padarinių švelninimo.
 
Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, renginio trukmė iki 5 val., būtina registracija el. paštu kreagentura@gmail.com iki 2020 m. kovo 24 d. (vietų skaičius ribotas).
 
Išsamesnę informaciją apie projektą ir renginį teikia dr. Tercizijus Varkala telefonu 861408525 arba nurodytu el. paštu.

Konferencijos programa

 

Organizatorių irnformacija

Asociatyvi nuotrauka

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-10