Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kultūrinių kontaktų bei idėjų „santaka“ Alytuje

2021 09 23

Lietuvos meno kūrėjų asociacija (LMKA) kviečia į idėjų laboratoriją-susitikimą. Su 12 kūrybinių sąjungų vadovų asociacija išsikėlė tikslą aplankyti šalies apskritis ir susitikti su savivaldos bei nevyriausybinių (taip pat ir bendruomenių bei neformalių iniciatyvų) kultūros ir meno įstaigų ar organizacijų atstovais, kuriems gali būti įdomus tiek institucinis bendradarbiavimas su kūrybinėmis sąjungiomis, tiek su meno kūrėjais individualiai. Šiuo susitikimu tikimasi atnaujinti/sukurti bendradarbiavimo tinklą, kuriant prielaidas naujoms menininkų bei institucijų jungtims regionuose. 

Pirmasis toks susitikimas numatytas su Alytaus apskrities kultūros bendruomene – rugsėjo 28 dieną Alytaus miesto teatre.

Susitikimo organizatorius domina ne „valdiškas“ susitikimas, o susitikimas su tais, kas ieško naujų kontaktų. Tarkime, galbūt muziejų ar biblioteką domina institucinis bendradarbiavimas su rašytojų, literatūros vertėjų ar teatralų kūrybine organizacija, o gal kokia organizacija ar neformalus klubas planuoja rengti rezidencijas, plenerus (ar pan.) ir jiems aktualu, kaip greičiau ir konkrečiau pasiekti dailininkus, fotografus ar kompozitorius.
Šių susitikimų idėja – atnaujinti ir užmegzti  aktualų bendradarbiavimą.

LMKA galėtų tapti jungčiu tiltu ir fasilitatoriumi tarp regiono institucijų bei kultūros NVO ir kūrėjų ar jiems atstovaujančių organizacijų, kurdama lygiavertį vienminčių bendruomenės ryšį, kartu ieškodama sprendimų, kaip įtraukti visos šalies kūrėjus į regiono kultūros lauką, o regiono kultūros vartotojus į kūrybinius procesus.

Susitikimai numatyti rugsėjo 28 dieną Alytaus miesto teatre (Alytus, Rotušės a. 2.). 
Norintys dalyvauti susitikimuose turi iš anksto registruotis. 

Nuo 10:30 iki 13:00 val. – susitikimas su Alytaus apskrities savivaldybių kultūros ir meno įstaigomis.
Registracija https://forms.gle/d4SBXjyFVKUSp1Wc6 

Nuo 14:00 iki 15:00 val. – susitikimas su 2022 metų „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė“ renginių bei iniciatyvų organizatoriais.
Registracija https://forms.gle/VDHQc2rAPEY63Upc7 

Nuo 15:30 iki 18:00 val. – susitikimas su Alytaus apskrities nevyriausybinių kultūros ir meno organizacijų (taip pat ir bendruomenių bei neformalių iniciatyvų) atstovais.
Registracija: https://forms.gle/hRVA33xh2LCmbFm59   

Atsižvelgiant į COVID-19 situaciją, susitikimai vyks pagal tuo metu šalyje galiosiančią tvarką. 
Renginio metu bus daromi įrašai, filmuojama, fotografuojama, sukurti įrašai gali būti skelbiami viešai. Jūsų leidimas viešinti susitikimo metu sukurtus įrašus – jūsų dalyvavimas susitikimuose.

Susitikimų organizatorė – Lietuvos meno kūrėjų asociacija, kurios veiklą „Strategine meno kūrėjų organizacijų finansavimo“ programa finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau informacijos Jonas Staselis, tel. +370 699 21 807, e. p. j.staselis@gmail.com 

Susitikimų FB renginys https://fb.me/e/15rGZ4B8k 

Lietuvos meno kūrėjų asociacijos informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-23