Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kraštotyros muziejus kviečia į Žvakių liejimo popietę

2020 01 29

Jau saulelė kasryt anksčiau nušviečia „svietą“, džiugindama žmones, o ir gaidžiui nėr ko kankintis, kad atsigertų nuo stogo krintančių lašų, nes šią žiemą lietaus kolei kas netrūko. Vasario 2 d., per Grabnyčias, Kristaus paaukojimo šventę, bažnyčioje šventinamos žvakės. O jeigu šventinamoji žvakė bus dar ir pačių pasigaminta?
Tad visus kviečiame į šeštadienio Žvakių liejimo popietę, ji vyks vasario 1 d., šeštadienį, 13 val. Alytaus kraštotyros muziejuje, Savanorių g. 6. Sužinosime, iš kur atsiranda vaškas, ir išbandysime įvairius žvakių gamybos būdus. Žvakių gamybos priemonėmis rūpinamės mes, o jūs pasirūpinkite bent dešimčia mįslių, kad žvakės geriau lietųsi.
Būtina išankstinė registracija tel. (8 315) 53 370, 8 607 81 825, e. p. edukacija.alytus@gmail.com.  Vietų skaičius ribotas, sukruskite!

Alytaus kraštotyros muziejaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-29