Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos filialas – Vidzgirio bendruomenei

2020 06 01

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo lankytojams vasara atnešė laukiamą naujieną – jų pamėgta biblioteka jau perkelta į kitą vietą ir netrukus bus paruošta atverti duris. Vidzgirio filialas įkurdintas Likiškėlių progimnazijos patalpose (Likiškėlių g. 12) su atskiru įėjimu šiaurinėje pastato pusėje.
Birželio 13 d. 14 val. bibliotekos filialas bus pristatytas Vidzgirio bendruomenei, o nuo birželio 15 d. bus atviras lankytojams ir teiks visas įprastas paslaugas (tiesa, karantino sąlygomis). Nuo birželio 15 d. bibliotekos lankytojai čia galės rasti visą pamėgtą veiklą, na ir žinoma, gerai pažįstamas, patikimas darbuotojas Rasą Armanavičienę ir Liną Marčiulaitienę.
Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Vidzgirio filialo įkurtuvių renginys

Birželio 13 d. 14 val.

  •     Miesto vadovų ir bendruomenės atstovų sveikinimo žodis.
  •     Ekskursija po biblioteką.
  •     Parodų atvėrimas lankytojams.

Įkurtuvių renginio metu bus galima apžiūrėti Vidzgirio filialo erdves puošiančias parodas:

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro Neįgaliųjų dienos centro lankytojų darbų parodą „Tau, Alytau...“;
Jolantos Sabonienės kūrybinių darbų parodą „Pasipuošusi vasara“;
respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų darbų parodą „Žaisk, juokauk, su raidėmis draugauk!“ (lopšelio-darželio „Obelėlė“ iniciatyva).

Birželio 13 d. nuo 15 val.

  •     Išmanioji vasaros skaitykla Likiškėlių progimnazijos stadione

Maloniai kviečiame visus norinčiuosius naudotis Vidzgirio bibliotekos paslaugomis. Nuo trečiosios birželio savaitės durys lankytojams bus kasdien svetingai atvertos!

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos inf.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-02