BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Įspūdinga: neįgalus lankininkas R. Baranauskas vėl prisijungs prie sveikųjų nacionalinės rinktinės

2024 03 25

Praėjusį savaitgalį Kauno lengvosios atletikos manieže įvyko Lietuvos lankininkų federacijos organizuotos atrankos varžybos į Europos šaudymo iš lanko čempionatą. Iš viso į šią atranką buvo pakviesta 18 sportininkų, tarp jų ir 3 alytiškiai – Rolandas Baranauskas, Giedrius Kavaliauskas ir Emilis Tamulionis. 

Įspūdingą ir įtemptą kovą dėl paskutinės vietos Lietuvos rinktinėje skriemulinių lankų grupėje šįkart surengė alytiškiai – Rolandas Baranauskas ir Giedrius Kavaliauskas. Pasibaigus kvalifikacinėms varžyboms abiejų lankininkų rezultatai buvo lygūs, tad paskutiniosios vietos savininką nulėmė 1 papildomas šūvis. Įtampą šįkart geriau atlaikyti pavyko Rolandui, kuriam ir atiteko vieta rinktinėje ir galimybė atstovauti Lietuvai Europos šaudymo iš lanko čempionate. 

Olimpinių lankų grupėje startavusiam Emiliui Tamulioniui keleto taškų ir sėkmės pritrūko. Nors ASRC-Žaliasis lankas atstovas pademonstravo savo geriausią rezultatą, tačiau šįkart jis užėmė 6 vietą, o į nacionalinę rinktinę pateko tik 3 geriausi šios grupės lankininkai. 

Vietas Lietuvos rinktinėje šiais metais iškovojo 3 Alytaus lankininkai – Rolandas Baranauskas, taip pat anksčiau vietas jau užsitikrinusios – Paulina Ramanauskaitė ir Inga Timinskienė. Iš viso 8 Lietuvos lankininkai gegužės mėnesį savo jėgas išbandys Esene (Vokietija) vyksiančiame Europos šaudymo iš lanko čempionate. 

VšĮ „Žaliasis lankas“ informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-03-25