Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Įsibėgėja viešųjų erdvių tvarkymo darbai

2020 05 08

Alytaus miesto savivaldybė kasmet didelį dėmesį skiria  miesto parkų aikščių, skverų šaligatvių bei žaliųjų plotų priežiūrai. Ne išimtis – ir šie metai.  Šis šiltas pavasaris suteikė galimybę anksčiau nei įprasta baigti minėtų viešųjų erdvių  pirminį tvarkymą.

Per pora savaičių Alytaus miesto švarą ir tvarką užtikrinančios įmonės vėl kibs į darbus – kaip įprasta bus pjaunama  žolė,  medžių atžalos ir naikinami savaiminės kilmės, šienaujamuose plotuose atsiradę krūmai.

Alytaus žalieji plotai zonose suskirstyti į I ir II lygius. Pirmojo lygio plotai šienaujami nuolat, o II lygio – pagal užsakymus, atsižvelgiant į žolės aukštį.

Alytaus žaliosios erdvės prižiūrimos pagal pasirašytas paslaugų sutartis. Pirmojo Alytaus zoną prižiūri VšĮ „Alytaus infrastruktūra“, Miesto centro ir Putinų zoną – UAB „2MP“, Vidzgirio, Dainavos ir Ulonų zonas – UAB „Raguvilė“. Visų miesto gatvių priežiūra taip pat rūpinasi UAB „Raguvilė“.

Dažnai sulaukiame klausimų, kur kreiptis, pastebėjus netvarkingas viešąsias teritorijas? Kviečiame gyventojus apie iškilusią problemą pranešti Miesto ūkio skyriaus specialistams el. paštu miestoukis@alytus.lt arba interneto svetainėje „Tvarkau Alytų“.

Komunikacijos skyriaus informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-08