Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Iniciatyvos „Stiprūs Kartu“ savanorių skaičius jau perkopė 1300

2020 03 20

Trečiadienį startavęs projektas „Stiprūs Kartu“ įgauna pagreitį: jo organizatoriai jau sulaukė net 1300 savanorių anketų. Nepaisant to, „Stiprūs Kartu“ ir toliau kviečia prie projekto jungtis visus žmones, galinčius įvairiausiais būdais prisidėti prie kovos su koronaviruso pandemija. 
Projekto svetainėje https://stipruskartu.lt/ užsiregistravę savanoriai karantino metu padeda garbaus amžiaus žmonėms apsipirkti, paremia maistu skurstančiuosius, savo automobiliais išvežioja paramą savo miestuose ir rajonuose. 
Viena iš šio projekto koordinatorių Greta Mažeikaitė teigia, kad prie iniciatyvos prisideda įvairaus amžiaus savanoriai.
„Džiugu matyti tokį didelį padėti norinčių žmonių skaičių. Per dieną sulaukiame begalės skambučių, o skambučių centre pradėjome penkiese. Dėkojame visiems prisidedantiems, kurių skaičius nuolat auga: nuo pačių jauniausių iki gerokai vyresnių. Mūsų tikslas paprastas – norime padėti kuo didesniam žmonių, kuriems būtina pagalba, skaičiui“, – teigia G. Mažeikaitė.  
Projekto „Stiprūs Kartu“ įkurtas Nacionalinis savanorių koordinavimo centras dirbs viso karantino metu. Prie skambučių centro veiklos šiuo metu jau prisideda 30 žmonių, kurie dirba 7 dienas per savaitę nuo 9 iki 17 valandos.
Savanoriai ne tik pristato žmonėms būtiniausius produktus ar vaistus, tačiau kartais ir nustebina juos mažomis maloniomis smulkmenomis.
„Nežinau kaip atrodo moteris, kuriai vežiau produktus, o ji niekada nesužinos kas esu aš. Saugodama senjorę tik paskambinau pranešti, jog palikau produktus prie jos buto durų. O kartu su jais – ir nedidelę puokštę gėlių. Tikiuosi, jog gavau kelis karmos taškus, o ji suprato, kad yra ne viena. Ir, žinoma, apsidžiaugs gautomis gėlėmis. Jeigu negali išeiti pasigrožėti pavasariu, tegul pavasaris ateina pas tave namus!“ – sako savanorė Gintarė.
Projekto organizatoriai prašo ne tik atsiliepti savanorius, bet ir registruoti žmones, kuriems šiuo metu reikalinga pagalba. Visi žinantys asmenų, kuriems reikalinga pagalba, gali skambinti nemokamu pagalbos numeriu 1827. „Stiprūs Kartu“ istorijas galite sekti „Facebook“ ir „Instagram“ socialiniuose tinkluose įvedę grotažymę #StiprūsKartu. 
Prie projekto prisideda „Pirmoji kava“, „Pilietinė medija“, Lietuvos šaulių sąjunga ir „Pelėdų“ skyrius, „Tele2“, „Telia“, „Bitė“, „Maisto bankas“, „15min“, „Delfi“, „Verslo žinios“, „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“, „Gelbėkit vaikus“, „Open Agency“, gynybos paramos fondas bei mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-20