Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija savivaldybės socialinio būsto nuomininkams apie pajamų ir turto deklaravimą

2020 03 27

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrius informuoja,  kad Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 16 straipsnio 4 dalies 9 punkte numatyta, kad asmenys ir šeimos iš Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašo išbraukiami, kai asmuo ar šeima pasibaigus kalendoriniams metams, iki kitų metų gegužės 1 dienos, išskyrus dėl svarbių priežasčių (ligos, kai asmuo gydomas stacionare, sužalojimo, nėštumo, likus 70 kalendorinių dienų iki gimdymo, gimdymo ir praėjus 56 kalendorinėms dienoms po gimdymo (komplikuoto gimdymo atveju arba gimus dviem ir daugiau vaikų – 70 kalendorinių dienų), dėl savivaldybės, kurios administracijai pateikė prašymą suteikti paramą būstui išsinuomoti, teritorijoje paskelbtos epidemijos, stichinės nelaimės arba nelaimingo atsitikimo, dėl šeimos narių ar artimųjų giminaičių mirties, priežiūros ar slaugymo, dėl sulaikymo, suėmimo, arešto atlikimo, dėl Karo prievolės įstatyme nustatytų pareigų vykdymo) iki kitų metų birželio 1 dienos nepateikė turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijos Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka.    
Prašome iki 2020 m. gegužės 1 d. deklaruoti turtą, įskaitant gautas pajamas – pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai kalendorinių 2019 metų gyventojo (šeimos) turto deklaraciją (forma FR0001).  Įgyvendindami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimą Nr. 207 ,,Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, prašome Jūsų deklaruoti turtą ir pajamas nuotoliniu būdu prisijungus prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) elektroninių paslaugų portalų (VMI e. paslaugos, kurios teikiamos per Mano VMI, Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS), i.MAS, MOSS, AIS, konsultacijos telefonu 1882).
 
Turto valdymo ir verslo skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-27