Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Didžiosios Dailidės ežere maudytis – saugu

2020 07 13

Jau įpusėjo vasaros maudymosi sezonas. Nors orai šiomis dienomis ne tokie šilti, ir ne taip viliojantys išsimaudyti, vandens kokybę įvertinti vis tiek svarbu.
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos mikrobiologinio tyrimo duomenimis, Didžiosios Dailidės ežero maudyklos vanduo atitinka Lietuvos higienos normos „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Nei vienas iš tiriamųjų mikrobiologinių parametrų – žarniniai enterokokai ir žarninės lazdelės – neviršijo nustatytų normos ribų.
Maudykloje neaptikta plūduriuojančių nuolaužų ar kitų medžiagų, tačiau prieš maudantis reikėtų visada dar kartą tuo įsitikinti.
Nepatariama lipti į vandenį mažiausiai bent 24 valandas po liūties, kadangi smarkūs lietūs gali nuplauti paukščių ir gyvūnų išmatas, šiukšles ar kitokius teršalus į vandenį.
Primename, jog Mažoji Dailidė buvo išbraukta iš 2020 metų tiriamųjų maudyklų sąrašo.
Būkite saugūs!
 

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-13