Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dešinėje Topolių gatvės pusėje parkuoti automobilių nebegalima

2021 10 22

Alytaus miesto savivaldybei įrengus parkavimo vietas greta Topolių gatvės, Saugaus eismo komisijos sprendimu pakeista ženklo „Stovėti draudžiama“ galiojimo tvarka. 

Jeigu anksčiau dešinėje gatvės pusėje nuo Statybininkų gatvės Topolių gatvėje stovėti buvo draudžiama tik antradieniais nuo 9 iki 15 valandos, nuo šiol stovėjimas šioje Topolių gatvės pusėje apskritai draudžiamas. 

„Vairuotojus raginame atkreipti dėmesį į pasikeitusią ženklo galiojimo tvarka, kadangi dešinėje palikti automobiliai tampa kliūtimi, pro kurią prasilenkti du Topolių gatve priešpriešais važiuojantys automobiliai jau negali. Primygtinai prašome ten nebepalikti automobilių“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rytis Vitkauskas. 

Jo teigimu, Saugaus eismo komisija taip pat išnagrinėjo dar keletą atvejų dėl automobilių parkavimo prie  atliekų konteinerių aikštelių ir nutarė, kad atitinkamose vietose taip pat bus įrengti automobilių stovėjimą draudžiantys ženklai.

Atsižvelgiant į atliekų išvežimo laiką visomis savaitės dienomis įvažiavimo keliuose prie kolektyvinių konteinerių aikštelių Vingio g. 29, 29, Jazminų g. 26, Volungės g. 15 transporto priemonių stovėjimas draudžiamas nuo 9 iki 16 valandos.

Toks sprendimais priimtas dėl to, kad prie šių konteinerių galėtų privažiuoti atliekų surinkėjai. Gyventojų prie jų palikti automobiliai trukdo išvežti atliekas, išplauti konteinerius.

 
 Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-22