Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


COM.MEDIA pasiskelbė interaktyviai, o ją pristatė X Menas

2021 10 13

Trečiadienį į Alytų  atvyko X Menas  žymiausias visoje Lietuvoje gidas, kuris pristato garsiausius meno objektus ir kūrinius, kurie susilaukia daugiausia visuomenės atgarsių liaupsių ir įvertinimų. X Menas pakvietė atverti analogų neturinčius, ypatingus, tam tikrose miesto vietose pažymėtus X ženklu objektus.
 
Inscenizuotos spaudos konferencijos metu Jotvingių gatvėje praeivius pasitiko geltona, mėlyna ir rožinė figūros, kurių veidus dengia skrybėlės. Prieplaukoje šalia Nemuno pristatyta iš dangaus nusileidusi kometa, Alytaus aerodrome nutūpė mėnulis, o Rotušės aikštėje laukė besisukanti penkiakampė figūra „Galvosūkis“, kurią galima įvairiai pasukti ir tarsi įsikūnyti į miesto merą, kunigą, policininką, aktorių ar krepšininkę. 
 
Tokiais kiek neįprastais būdais atskleista didžioji jau dešimtojo tarptautinio teatrų festivalio COM.MEDIA paslaptis. 
 
„Lieka labai nedaug laiko laukti, kai mes susitiksime, nes pernai metais susitikome virtualiai, o šiemet jus norime matyti gyvai, nes labai jūsų pasiilgome. Ir kitais metais Alytaus taps Lietuvos kultūros sostine, kurios šūkis „Alytus sujungia“. Iš tiesų mus visus sujungia kultūra, menas ir šiandien šis objektas Rotušės aikštėje skelbia apie tai, kad festivalis COM.MEDIA sujungia. Kiekvienas iš jūsų galite tapti žiūrovu, nesvarbu kas jūs esate gyvenime ar X Menas, ar žurnalistas ar alytiškis ar miesto svečias, o galite tapti ir kiekvienu iš šių žmonių „Galvosūkyje“. Laukiame jūsų visų festivalyje“,- spaudos konferencijos metu sakė Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė.
 
Lapkritį visų mylinčių teatrą laukia nepamirštamas mėnuo, kuris prasidės nuo tris dienas truksiančios tarptautinės programos vaikams su įvairiausiais spektakliais, muzikiniais pasirodymais ir  edukacijomis. Vėliau žiūrovai bus pakviesti į naktinę, alternatyvią teatrinių įvykių sesiją, kurioje bus įtraukti į įvairius spektaklius, „ex.kursus“, kūrybines dirbtuves, koncertus, kiną, o ištvermingiausi – į kritiko kiaušinienę. Ir ieškantys įdomių bei išskirtinių spektaklių pasirinkimą tikrai turės! 
 
Tarptautinis teatrų festivalis Alytaus miesto teatre vyks nuo lapkričio 9 iki 29 dienos.
 
Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-13