Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Birželio 23 d. – lietuviškos olimpinės mylios bėgimas

2020 06 01

Nesvarbu, kuriame pasaulio krašte gyventumėte – viso pasaulio lietuviai yra kviečiami kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ir „LTeam“ – Lietuvos olimpine komanda – švęsti Olimpinę dieną.
2020 m. birželio 23 d. vyks NEMOKAMAS virtualus lietuviškos olimpinės mylios bėgimas. Jo tikslas – įveikti mažiausiai 1988 metrus (šis skaičius simbolizuoja LTOK atkūrimo datą).
„Tai – ne varžybos, o bėgimas, skatinantis žmones aktyviai judėti, net ir karantino metu neapleisti sporto ir mėgautis jo teikiamais malonumais. Žinodami, kad virtualiame bėgime dalyvaus ir olimpiečiai, ir profesionalūs bei pasišventę bėgikai, vienos mylios įveikimu jų neapribosime. Kiekvienas pagal savo galimybes galės įveikti dvi, penkias, dešimt, o galbūt ir dvidešimt lietuviškų olimpinių mylių“, – pasakoja bėgimą organizuojančio Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevčius.
Visi virtualaus bėgimo dalyviai, įveikę bent vieną lietuvišką olimpinę mylią ir įvykdę pagrindines bėgimo taisykles, bus apdovanoti Olimpinės dienos suvenyrais ir rėmėjų dovanėlėmis.
Kaip dalyvauti virtualiame lietuviškos olimpinės mylios bėgime?

  1.  Birželio 23 d. nubėgti mažiausiai 1988 metrus.
  2.  Rezultatą užfiksuoti bet kuria bėgimo programėle.
  3.  Rezultatais pasidalinti socialiniuose tinkluose, naudojant grotažymę #OlimpinėDiena2020 (svarbu – įsitikinkite, kad paskelbtas įrašas yra viešas).
  4.  Birželio 23–25 d. užpildyti specialią anketą su savo duomenimis.
  5.  Birželio 29 d. – liepos 10 d. laimėtas dovanėles atsiimti LTOK būstinėje arba bet kurioje šalies Eurovaistinėje.

Visą informaciją apie bėgimą galima rasti https://www.ltok.lt/olimpine-diena/
Viešas pranešimas spaudai apie bėgimą https://www.ltok.lt/atskirai-bet-kartu-viso-pasaulio-lietuviai-olimpine-diena-siemet-sves-begdami/

Organizatorių informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-02