Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Atliekų reikalai: klausiate - atsakome

2021 03 02

Gavau vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimą ir naują atliekų išvežimo grafiką. Man kyla klausimų -  kur ir kaip galėčiau juos išsiaiškinti? Ar galiu užeiti į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą? 
Dėl karantino reikalavimų ir atsižvelgiant į pateiktas rekomendacijas, gyventojai visais klausimais informuojami ir aptarnaujami tik nuotoliniu būdu. Geriausia klausimus pateikti elektroniniu paštu info@alytausratc.lt – specialistai parengs ir atsiųs išsamų atsakymą. Užklausoje būtina nurodyti pagrindinius duomenis: mokėtojo kodą, vardą, pavardę, objekto adresą, kitus kontaktinius duomenis. Nepateikus reikalingų duomenų, užklausos nebus nagrinėjamos. 
Skambinančiųjų telefonu prašome supratingumo ir kantrybės. Skambučių srautas yra labai didelis, todėl gali tekti palaukti. Dėl vietinės rinkliavos reikia skambinti telefono numeriu 8 315 72843. Paskambinus išklausyti informaciją ir pasirinkti reikiamą savivaldybę – būsite sujungti su specialistu, atsakingu už konkrečią savivaldybę. Kitais klausimais skambinkite tel. 8 315 72842.   
Atsiprašome, kad dėl didelio skambučių srauto ir specialistų užimtumo, ne visuomet pavyksta greitai prisiskambinti. Patikiname, kad į visus klausimus bus atsakyta ir kiekviena situacija išanalizuota, tad maloniai prašome kreiptis vėliau, jei šiuo metu susisiekti nepavyksta.  
Primename, kad įstatymų nustatyta tvarka, atsakymams į klausimus parengti yra skiriama 20 darbo dienų.  

ARAC informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-11