Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Atliekų reikalai: klausiate - atsakome

2021 06 23

Ar galima nupjautą žolę ir kitas žaliąsias atliekas mesti į maisto atliekų konteinerius? Juk ji irgi suyra? 

Taip, žolė ir kitos žaliosios atliekos irgi suyra, bet jas rinkti reikia atskirai, nes žaliosios ir maisto atliekos yra tvarkomos skirtingai: žaliosios atliekos kompostuojamos aikštelėse, maisto – apdorojamos biologiniuose įrenginiuose. Be to, vasarą ir rudenį žaliųjų atliekų susidaro labai daug ir jos labai greit užkimštų maisto atliekų konteinerius, kurie turi būti naudojami pagal paskirtį. Kartu su maisto atliekomis į juos galima mesti nebent kambarinius augalus. 

Nupjautos žolės, nugenėtų medžių šakų ar lapų į šiuos konteinerius mesti negalima. Atskirai surinktas žaliąsias atliekas reikia vežti į rūšiavimo centrus, palikti specialiai savivaldybių pažymėtose vietose, jeigu tokios yra, arba, esant galimybei kompostuoti namuose. 

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-23