Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Atliekos surenkamos pagal naujus grafikus. Pasitikslinkite!

2020 03 05

Beveik visų Alytaus regiono savivaldybių gyventojai kartu su šių metų vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimais gavo naujus atliekų surinkimo ir išvežimo grafikus. Birštono savivaldybės gyventojus mokėjimo pranešimai su naujais grafikais pasieks kovą. 

Kitose savivaldybėse jau nuo kovo mėnesio ir mišrios, ir maisto, ir pakuočių bei stiklo atliekos surenkamos ir išvežamos tik šiuose grafikuose nurodytomis dienomis. 

Pasitikslinti, kuriomis dienomis surenkamos atliekos, galima Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro svetainėje https://www.aratc.lt/gyventojams/atlieku-surinkimo-grafikai

Naujieji grafikai galios iki kitų metų pavasario. Kitąmet atliekų išvežimo dienos gali keistis. 

Atliekų surinkimo dieną konteinerį būtina ištraukti prie gatvės ištuštinimui. Kitu metu konteinerius reikia laikyti savo namo kieme.  

Atkreipiame dėmesį, kad maisto atliekas galima mesti tik į maisto atliekų konteinerį. Mišrių atliekų konteineriai su juose aptiktomis maisto atliekomis nebus ištuštinami, kol maisto atliekos nebus atskirtos. ARATC Kontrolės padalinio specialistai nuolat kontroliuos, kaip rūšiuojamos maisto atliekos. 

ARATC informacija, AMS nuotrauka
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-05