Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Apsilankykite virtualiuose kultūros renginiuose!

2020 04 09

Karantinas, namai, keturios sienos... Nuobodu... O ką padaryti, kad taip nebūtų? Visą balandžio mėnesį galite apsilankyti virtualiuose Alytaus miesto kultūros renginiuose, belieka tik išsirinkti tai, kas patinka! 
Alytaus miesto teatras ir Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka kiekvieną dieną kviečia mažuosius dalyvauti projekte „KnygAntinas. Pas vaikus“. Kasdien feisbuke Alytaus miesto teatro aktoriai skaito knygų ištraukas. Projekto metu įgarsinta daugiau nei trisdešimt programinių kūrinių ištraukų, kurios, tikimasi, sužadins vaikų smalsą bei norą likusias kūrinių dalis perskaityti patiems. Taip pat vaikai, perklausę įgarsintų kūrinių ištraukas, kviečiami piešti, lipdyti, daryti karpinius ar bet kokia technika kurti iliustracijas, jas nufotografuoti ir siųsti elektroniniu paštu renginiai@alytausteatras.lt arba feisbuke žinute Alytaus Vaikų Biblioteka su prierašu – ponui KnygAntinui.
Nuobodžiauti Alytaus miesto teatras neleis ne tik vaikams, bet ir senjorams. Nuo balandžio 14 d. teatras kviečia senjorus dalyvauti socialiniame-edukaciniame projekte „Vilnoniai pokalbiai“ ir  megzti gražius tarpusavio ryšius, bendrauti grupėmis nuotoliniu būdu – telefonu arba internetu. Projekto metu Alytaus miesto teatro aktoriai senjorams skaitys literatūros kūrinių, spektaklių ištraukas, kartu su pašnekovais gvildens pasirinktą temą, atsakys į smagių viktorinų klausimus, aptars senjorų gyvenimo patirtį, visuomet gyvus prisiminimus, šiandienos aktualijas. Tokių susitikimų metu bičiuliškas šiltas ryšys visiems leis atsiverti, sužinoti naujų dalykų, pajusti bendrystės ir reikalingumo jausmą. 
„Vilnoniai pokalbiai“ vyks antradienį, trečiadienį, penktadienį 9 ir 11 valandomis. Vienoje grupėje dalyvaus 4–7 senjorai. Registracija tel. 8 686 41 900, 8 626 40 082, el. p. vadyba@alytausteatras.lt  Daugiau informacijos https://bit.ly/34lIqx8 
Jeigu esate kūrybingas ir norite savo kūrybiškumą pademonstruoti kitiems, dalyvaukite Alytaus miesto teatro organizuojamame VI respublikiniame dramaturgų konkurse (daugiau informacijos  https://bit.ly/2xikZIZ) ir I respublikiniame teatrinio plakato konkurse (daugiau informacijos https://bit.ly/39U7Fb5)
Kurk, fantazuok, išbandyk įvairią techniką, įtrauk šeimos narius ir nufotografavęs margutį siųsk jo nuotrauką el. p. komunikacija@akkc.lt. Taip alytiškius dalyvauti Originaliausio margučio konkurse, kuris vyks iki balandžio 10 d., kviečia Alytaus kultūros centras. Daugiausiai patiktukų surinkęs nugalėtojas bus paskelbtas balandžio 19 d. virtualioje Vaikų velykėlių šventėje ir laimės stalo žaidimą.
Balandžio 19 d. 10 val. Alytaus kultūros centras kviečia mažuosius ir jų tėvelius į šventę „Vaikų velykėles  tavo namuose!“ Jutube ir socialiniame tinkle „Facebook“ transliuojamos šventės metu vyks edukacijos, žaidimai, konkursai, lauks muzikinės dovanos. 
Į virtualius margučių mūšius kviečia Alytaus J. Kunčino viešoji biblioteka. Jų metu turėsite galimybę pasukti galveles, draugiškai pasivaržyti su kitais ir pasitikrinti, kiek žinote apie Velykų šventę. Biblioteka taip pat ragina dalintis savo velykinių kiaušinių fotografijomis ir drauge surengti ne vieną virtualų margučių mūšį! Norite dalyvauti virtualiame margučių mūšyje? Tuomet sekite naujienas feisbuke  Alytaus Vaikų Biblioteka 
Alytaus J. Kunčino biblioteka turi ką pasiūlyti ir mėgstantiems skaityti knygas. Nupūskite dulkes nuo mylimų, daugybę kartų perskaitytų savo vaikystės knygelių. Skaitykite jas savo vaikams, anūkams, fotografuokite šiuos jaukius momentus! Dalyvavimo renginyje, kuris prasidės balandžio 16 d.,  sąlygos bus skelbiamos feisbuke  Alytaus Vaikų Biblioteka. Sekite naujienas!
Į virtualias parodas „užsukti“ ragina ir Alytaus kraštotyros muziejus. Feisbuke galite susipažinti  su muziejaus rinkiniuose saugomų eksponatų istorijomis ir apsilankyti virtualioje parodėlėje „Anzelmas Matutis ir jo skaitytojai“ (https://bit.ly/39SGAoz).
Likite namuose! Saugokite save ir aplinkinius! Gero laiko!     

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-09