Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Antano A. Jonyno knygos „Naujieji sonetai“ pristatymas

2020 09 24

Dzūkijos sostinėje nusimato įsimintinas kultūrinis įvykis – poetas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Antanas A. Jonynas žada čia pristatyti šiemet išleistą savo poezijos knygą „Naujieji sonetai“.
„Parašyti eilėraštį, kai esi profesionalas – nesudėtinga. Susigalvoji temą, ir tiek. Bet jeigu tam nėra vidinės būtinybės, kuri tave skatina rašyti, tai rašymas, tam tikra prasme – beprasmis. Pasaulyje poezijos yra parašyta tiek daug, kad jos visos niekas niekados ir neperskaitys. Rašyti reikia tai, kas pačiam svarbu, kas neramina, jaudina, slegia ar domina“, – sako Antanas A. Jonynas.
Antano A. Jonyno eilėraščių rinkinį sudaro nauji, 2018-2020 metais parašyti sonetai. Anotacijoje teigiama, jog knygoje „klasikinė forma ir skambesys paradoksaliai dera su ironišku, bet šiltu ir neabejingu žvilgsniu į pasaulį“.
Maloniai kviečiame apsilankyti. Knygos sutiktuvės ir pašnekesiai su autoriumi įvyks Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) spalio 1 d. 17 val.

Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos inf.

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-24