Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Anelė Zurlienė iš Verebiejų kviečia alytiškius į rinktinių juostų parodą

2022 01 27

Vasario 3 dieną 17 valandą Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos fojė (Seirijų g. 2) vyks Anelės Zurlienės austų rinktinių juostų parodos atidarymas. Renginys su galimybių pasu.

Juostų autorė, medikė ir literatė Anelė Zurlienė sako, kad audimas jos gyvenime atsirado dar paauglystėje. Juostos, vyriški kaklaraiščiai, kuriuose autorė išaudžia prasmingus poezijos ar maldų tekstus, teikia žmonėms ir pasigėrėjimą, ir paguodą. Gyvenime dirbusi sunkų ir atsakingą medikės darbą, Anelė Zurlienė džiaugiasi, kad audimas ir literatūrinė kūryba įprasmina būtį ir pradžiugina aplinkinius. Ji sako, kad neskubėdama juostą išaudžia per mėnesį, kaklaraištį – per 2–3 dienas. Pirmas jos išaustas žodis juostoje – „Lietuva“. 
Juostų raštais bibliotekoje bus galima grožėtis iki vasario 28 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti. Parodą apžiūrėti individualiai galima be galimybių paso.

Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-27