Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytuje planuoja įsikurti išskirtinių ekologiškų mėsos ir žuvies produktų gamykla

2022 01 27

Alytaus miesto savivaldybės taryba pritarė bendrovės „Skonio iššūkis“ investicijų sutarties projektui. Įmonė planuoja statyti gamybos paskirties statinį išskirtinių ekologiškų mėsos ir žuvies produktų gamybai.
 
Investuotojo prašymu jam bus išnuomotas 1,0938 ha žemės sklypas Alytaus pramonės parke Fortų g. 14. Planuojama, kad bus sukurta ne mažiau kaip 15 naujų darbo vietų bei investuota ne mažiau kaip 546,9 tūkst. eurų. 

Pagal 2019 metais priimtą tarybos sprendimą, kiekvienas investuotojas, investuojantis ne mažiau kaip 500 tūkst. eurų į 1 ha, įsipareigoja sukurti ne mažiau kaip 10 naujų darbo vietų. 

Pagal tarybos priimtą sprendimą per du metus turėsianti įvykdyti sutartyje numatytus investicinius įsipareigojimus, gamykla turėtų pradėti veikti 2024 metais. 
  
Investuotojas įsipareigoja per 6 mėnesius nuo statybos leidimo išdavimo dienos pradėti statybas žemės sklype.

Savivaldybė įsipareigoja septynis mokestinius laikotarpius atleisti investuotoją nuo žemės nuomos ir nekilnojamojo turto mokesčio, pradedant tuo mokestiniu laikotarpiu, kai investuotojas įvykdo sutartinius įsipareigojimus, o kitus tris mokestinius laikotarpius šie mokesčiai bus sumažinti 50 procentų.


Komunikacijos skyriaus informacija
 

 
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-27