Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus turizmo informacijos centras dalyvavo tarptautinėje parodoje „Adventur 2020“

2020 01 29

Sausio 24–26 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre, vyko 8-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2020“.  Kelionėms po Lietuvą skirtoje salėje buvo pristatytas Alytaus miestas bei Alytaus kraštas, kviečiantis keliauti ir pažinti aktyviai. 
Šių metų parodos tema buvo skirta sveikatinimo turizmui. Parodoje patyrę keliautojai, turizmo ekspertai ir kelionių organizatoriai dalijosi patarimais ir asmeniniais atradimais kelionių metu, o kelionių organizatoriai, agentai, gidai ieškojo naujų maršrutų po Lietuvą vietų ir objektų.
Alytaus turizmo informacijos centras dalijosi informacija apie Alytaus krašto turizmo galimybes, akcentavo naujoves, supažindino su vyksiančiais renginiais. Stendo lankytojai buvo raginami atrasti naujas ir nepažintas mūsų krašto vietas, keliauti Šv. Jokūbo keliu, Vidzgirio pažintiniu taku bei kitais maršrutais, vasarą apsilankyti atnaujintame Žuvinto rezervato pažintiniame take, naujoje Alytaus kraštotyros muziejaus ekspozicijoje, pamatyti Butrimonių sūkurinį fontaną, aplankyti  Simną – mažąją 2020 metų Lietuvos kultūros sostinę ir 500 metų jubiliejų mininčią Simno bažnyčią  bei patirti įsimintinų įspūdžių. Iš atskirų ekologiškos medžiagos dalių sudėliota „skulptūra“  pristatė įvairias aktyvias Alytaus krašto pramogas: žygius pėsčiomis, dviračiais, dviračių ir riedlenčių trasas, šoninio slydimo „Drift“ kartus, akrobatinius skrydžius lėktuvu, skrydžius oro balionais, Jaunimo parko dviračių kalnelių ir kitas aktyvaus laisvalaikio erdves, pasiplaukiojimus Alytaus krašto vandenyse plaustais, luotais, irklentėmis ir baidarėmis, vandens batutus ežere, sveikatos stiprinimo maudynes žiemą Dailidės ežere ir kitas pramogas bei vietoves. Parodoje dirbo Tarzanijos nuotykių parko ir Dzūkijos dvaro atstovai, daug lankytojų dėmesio sulaukė autentiškais rūbais pasipuošęs R. Prušinskas, jis pasakojo ir parodos dalyvius kvietė į Sparnuotų husarų edukacines programas Meškasalio kaime Alytaus rajone. 
Alytiškių stendą aplankė daugybė žmonių. Jie domėjosi krašto kultūros, turizmo objektais, pėsčiųjų ir dviračių maršrutais, kulinarinėmis edukacijomis, kaimo turizmo sodybomis, pasitikrino žinias sukdami „Laimės ratą“, o stendą aplankę mažieji smagiai konstravimo minkštas porolonines pilis bei bokštus – jiems „statybines medžiagas“ dovanojo poroloną gaminanti UAB „Vita Baltic International“. 

Alytaus turizmo informacijos centro informacija
 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-29