Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus piliakalnių šturmas: pasidžiaukime rudenėjančiu mišku drauge!

2020 09 21

Alytaus kraštotyros muziejus kartu su asociacija „Olita-Orany“ kviečia į pažintinį pėsčiųjų žygį griovų išraižytame Vidzgirio botaniniame draustinyje ir Alytaus šile „Alytaus piliakalnių šturmas“. Aplankysime keturis piliakalnius ir vieną carinį fortą prie Alytaus.
Pertraukėlių metu vyks seminaras/praktikumas „Tempimo pratimai žygiuose: nuovargiui sumažinti ir traumoms išvengti“. Gydomojo judesio specialistė Gerda Vencevičiūtė papasakos, parodys ir patars, kaip nesudėtingus raumenų tempimo pratimus atlikti teisingai ir saugiai.
Startuojame prie PC „Senukai“ (Likiškėlių g. 72, Alytus) rugsėjo 26 d., 9.56 val. Žygis beveik žiedinis (baigsime apie 16 val. prie Alytaus kraštotyros muziejaus), vietovėje neženklintas, draugiškas vaikams ir socializuotiems augintiniams. Numatoma trukmė – apie 6 val., atstumas – apie 18 km. Maistas, užkandžiai ir vanduo – atsineštiniai. 
Žygio sudėtingumas yra 5 balai (iš 10) – miško ir lauko keliukai, žvėrtakiai, raižytas reljefas. Nepilnamečiai žygyje laukiami tik su juos lydinčiais suaugusiais asmenimis. Specialaus pasirengimo žygiui nereikia, tačiau, avint turistinius ar bent jau tvirtus batus bei dėvint žygiams tinkamą aprangą, bus lengviau.
Visiems, baigusiems žygį, išduosime Olita-Orany žygeivio pasą su pirmuoju antspaudu.
Dar iki žygio užsukę į Alytaus kraštotyros muziejų galite gauti ir keliautojo po Alytaus rajono piliakalnius pasą.
Daugiau informacijos |apie žygį https://www.facebook.com/oo.projektas |
Žygį iš dalies finansuoja Alytaus miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba

„Olita-Orany” ir Alytaus kraštotyros muziejaus inf.   

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-21