Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto teatras kviečia dalyvauti Respublikiniame teatrinio plakato konkurse

2020 04 07


Alytaus miesto teatras jau IX kartą rengia tarptautinį teatrų festivalį COM•MEDIA, jo metu lapkričio 3–23 dienomis vyks konkursinė spektaklių programa, programa jaunimui COM•MOON•A ir programa vaikams COM•@. 
Pirmą kartą planuojama surengti teatro spektakliui skirtų plakatų konkursą, geriausius darbus eksponuojant parodoje festivalio COM•MEDIA metu. 
I  respublikinis teatrinio plakato konkursas kviečia dalyvauti individualius menininkus ir kūrybines grupes. Darbų autoriai, teatrai ar kitos kultūros įstaigos konkursui gali teikti ne daugiau kaip trijų spektaklių plakatus. 
Pateiktus konkursui darbus vertins speciali komisija – joje dirbs teatro kūrėjai, scenografai, teatrologai, dailininkai ir miesto bendruomenės atstovai. Festivalio uždarymo metu nugalėtojui bus įteiktas piniginis prizas. 
Publika taip pat rinks jai labiausiai patikusį plakatą.
Darbų konkursui laukiama iki 2020 m. rugsėjo 30 dienos. 
Plakatus siųskite adresu: Rotušės a. 2, Alytaus miesto teatras, LT-62141 Alytus. 
Elektroninę versiją siųskite el. paštu  administratore@alytausteatras.lt.
Respublikinio teatrinio plakato konkurso nuostatai čia 
Kontaktinis asmuo Rusnė Kulbekinaitė, parodos kuratorė, tel. +370 626 40 082.
Kviečiame dalyvauti!

Nuostatai


Alytaus miesto teatro informacija

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-07