Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miesto ir rajono gamintojams išdalintos padėkos

2020 01 31

Džiaugdamasis ilgamete bendradarbyste lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ penktadienį dėkojo Alytaus krašto gamintojams ir miesto, rajono merams. „Ačiū“ padėkos įteiktos „MV Group Production“ „Alitos“ gamyklai, buitinės chemijos gamintojai „Koslita“, šaldytų maisto produktų gamintojai „Vėtrija“, Algimanto Žemaičio gėlininkystės ūkiui, ekologiškus obuolius auginantiems „Luksnėnų sodams“ bei L. Večerkauskienės individualiai įmonei. 


Alytaus gamintojų produkcija populiariausiuose penketukuose
Alytaus regione įsikūrę gamintojai tiekia įvairią produkciją šiam prekybos tinklui, o kai kurie gaminiai yra pripažinti ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje.
 „Džiugu, kad mes, kaip ir Jūs, esame rinkos lyderiai, esame lietuviška įmonė, užaugusi nuo pirmų dienų kartu, todėl linkiu, kad ir toliau sėkmingai augtume“,– atsiimdamas padėką kalbėjo „Alita“ gamybos direktorius Algirdas Ragelis. Būtent „MV Group Production“ „Alitos“ gamykla yra viena didžiausių prekybos tinklo tiekėjų, o 3 šios įmonės gaminiai vienoje kategorijoje patenka į populiariausiųjų penketuką.
Buitinės chemijos gamintojos „Koslita“ skalbiamasis muilas yra trečia pagal populiarumą skalbiamoji priemonė Alytaus mieste, o šios įmonės produkcija vertinama visoje šalyje.
Įmonės „Vėtrija“ tiekiama šaldyta produkcija patenka į populiariausių prekių penketuką šaldytos produkcijos kategorijoje.

„Kad ir kiek Alytaus krašto tiekėjų būtų aš vis tiek sakyčiau, kad per mažai. Kad ir kaip gerai jums sektųsi prekyba – aš vis tiek sakyčiau, kad pardavimai turėtų būti geresni. Nes per daug ir per gerai žmogui nebūna. Aš patriotas. Labai vertinu lietuvišką produkciją. O jeigu tai mano mylimo  miesto žmonių produkcija – tai konkurentų jai apskritai nėra. Nes jeigu mes nepalaikysime jūsų – savo krašto ūkininkų, verslininkų – nieko nebus. Todėl šiandien aš noriu širdingai padėkoti už jūsų darbą. Sunkų didelį darbą. Aukite, klestėkite ir džiuginkite visos šalies gyventojais savo gaminiais! Ačiū ir organizatoriams už tokią gražią iniciatyvą. Įvertinti ir pasidžiaugti tais, apie kuriuos eiliniai pirkėjai kartais net nesusimąsto – yra be galo svarbu. Tiesa, man niekada anksčiau neteko bendrauti su „Maxima“. Tačiau šiandien noriu labai aiškiai pasakyti – Jus mes matome ne tik kaip parduotuvę, kaip parduotuvių tinklą, o kaip mūsų miesto partnerį. Mes turime daug idėjų, kaip padaryti miestą patrauklesnį, įdomesnį, kad čia sugrįžtų jauni darbštūs žmonės. Visi jie – jūsų potencialūs klientai, todėl turime laikytis išvien. Tik padedami vieni kitiems, galėsime eiti į priekį. Juk vienas lauke – ne karys“,– teigė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Alytuje jau 23 metai
Šiandien Alytuje veikia penkios „Maxima“ parduotuvės, o pirmoji buvo atidaryta prieš 23 metus. 
„Per tą laiką užaugome ir sustiprėjome kaip bendruomenė, galinti didžiuotis, kad turime tokius vietinius gamintojus, kurių produkciją renkasi pirkėjai iš visos Lietuvos, todėl dėkodami ne tik gamintojams ir tiekėjams, bet ir alytiškiams šiandien išdalijome 300 kg torto ir paruošėme kitų specialių dovanų“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė. 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-03