Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus Jotvingių gimnazijoje startavo tarptautinis projektas GEOHISTEAM

2020 02 21

Alytaus Jotvingių gimnazijoje prasidėjo tarptautinio projekto  GEOHISTEAM 2020–2022 („Erasmus +“ KA1) veikla. 2020 m. vasario 19–20 d. vyko susitikimas su projekto iniciatoriumi, veiklos koordinatoriumi ir vadovu iš Šveicarijos Mehdi Hihi. Parengiamojo vizito („Erasmus +“ KA1 metu buvo aptartas projektas, apimantis geografiją, istoriją, anglų, lietuvių kalbas, informatiką ir STEAM veiklą.  
Tai keturių šalių – Belgijos, Bulgarijos, Lietuvos ir Šveicarijos – bendras projektas, kurio  veikloje dalyvaus ir mokytojai, ir mokiniai. Jotvingių gimnazijoje  tarptautinio projekto koordinatorė – fizikos mokytoja Irena Ribinskienė. GEOHISTEAM 2020–2022 dalyviai – gimnazijos administracija ir mokytojai: gimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Renata Romanovienė ir Olivija Brindzienė, anglų kalbos mokytoja Lina Petraškienė, prancūzų kalbos mokytoja Marytė Stasiukynienė, lietuvių kalbos mokytoja Daiva Baliukonytė, istorijos mokytoja Virginija Svinkūnienė,  informacinių technologijų mokytoja Janina Kuchalskienė ir  geografijos  bei ekonomikos mokytoja Virginija Klusevičienė.
Mokytojai susibūrė į komandą, kuri per dvejus veiklos metus, ugdydama mokinių skaitmeninę kompetenciją, tinkamai parinks mokymosi veiklą, užduotis, integruos prieinamas skaitmenines technologijas į mokymą ir mokymąsi, siekdama padidinti mokymo ir mokymosi efektyvumą.
Apie gimnaziją išsamų pristatymą parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Romanovienė,  ji kalbėjo, kuo mūsų ugdymo įstaiga išskirtinė mieste ir šalyje, plačiau supažindino su ilgamete STEAM veikla. 
Projekto koordinatorė, fizikos mokytoja Irena Ribinskienė supažindino su VGTU klasių veikla, STEAM veikla gimnazijoje bei pristatė partnerius ¬– VGTU, Alytaus kolegiją ir kt. 
Sėkmingai veikiančią ir naudojamą gimnazijos virtualią mokymo aplinką, joje kuriamas interaktyvias, vaizdo, teorines ir apklausų pamokas pristatė informacinių technologijų mokytoja Janina Kuchalskienė ir anglų kalbos mokytoja Lina Petraškienė.  Lina taip pat pademonstravo  filmą „Alytus – miestas parke“, išryškinantį mūsų miesto grožį. 
Jotvingių gimnazijos mokytojų komanda su kitų šalių kolegomis dalinsis ugdymo proceso patirtimi, o projekto GEOHISTEAM dalyviai rinksis tokią mokymo veiklą, kuri pagerintų mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą bei patenkintų skirtingus mokinių mokymosi poreikius.

Jotvingių gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Daiva Baliukonytė

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-21